چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ , 22 May 2019
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۹۴
ساعت انتشار : ۱۲:۰۴ ب.ظ
چاپ مطلب

امام جمعه اسالم: اسرائیل غده ای است که با شیمی درمانی درمان نمی شود

خطیب جمعه اسالم در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر گفت: اسرائیل غده ای است که با شیمی درمانی، درمان نمی شود. غده سرطانی اسرائیل، فقط با یک عمل جراحی، بایستی برداشته شود و در زیر زمین دفن گردد.

خطیب جمعه اسالم در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر گفت: اسرائیل غده ای است که با شیمی درمانی، درمان نمی شود. غده سرطانی اسرائیل، فقط با یک عمل جراحی، بایستی برداشته شود و در زیر زمین دفن گردد.

ماسال نیوز حجت الاسلام اصغر جدایی

به گزارش ماسال نیوز، حجت الاسلام اصغر جدایی با اشاره به روز جهانی قدس و نحوه اشغال فلسطین توسط صهیونیست ها گفت: یهودی ها از سال ۱۲۹۰ قبل از میلاد تا سال ۵۸۶ قبل از میلاد (۷۰۴) در فلسطین ساکن بودند و بیش از دو هزار سال هم از این سرزمین مطرود بودند اما امروز ادعای مالکیت بر فلسطین می کنند.

وی افزود: در حالی طبق قانون خودشان کسی که ۴ سال از زمان آواره شدنش بگذرد دیگر حقی ندارد چطور بعد از ۲ هزار سال ، چنین حقی برای خود قائل می شوند.

امام جمعه اسالم ادامه داد: طبق نقل کتب تاریخی، بانیان و وارثان بیت المقدس، عرب ها بودند اما امروز صهیونیست ها مثل سرطان بر فلسطین چنبره زده اند.

خطیب جمعه اسالم با اشاره به اینکه مذاکره با صهیونیست ها به سرانجامی نمی رسد گفت: اسرائیل غده ای است که با شیمی درمانی، درمان نمی شود. غده سرطانی اسرائیل، فقط با یک عمل جراحی، بایستی برداشته شود و در زیر زمین دفن گردد تا بار دیگر میکروب ها و ویروس های آن، در جامعه جهانی، مشکل ایجاد نکند.

وی با اشاره به جنگ افروزی ها در کشورهای مختلف توسط آمریکا گفت: ریشه بسیاری از مشکلات دنیا، امروز اسرائیل است و صهیونیست ها در پشت پرده جنایات داعش پنهان شده است.

حجت الاسلام اصغری داعش، طالبان و وهابیت را از جلوه های ویژه اسرائیل در جهان عنوان کرد و گفت: آل سعود امروز نوکری اسرائیل را می کند و می توان گفت مبانی اعتقادی آل سعود، با مبانی اسرائیل بسیار نزدیک است.

وی تأکید کرد: وحدت استراتژیک صهیونیست ها در ماجرای حمله عربستان به یمن و اسرائیل  به فلسطین و غزه، نشان دهنده هماهنگی ها و همفکری های قبلی این ها با همدیگر است.

امام جمعه اسالم ادامه داد: روز قدس فقط روز قدس نیست بلکه روز جهانی مبارزه مستضعفین جهان با مستکبرین جهان است.

انتهای پیام/


تست
تست