چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ , 01 December 2021
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۹۴
ساعت انتشار : ۱:۴۸ ق.ظ
چاپ مطلب

گفتگوی با سید یعقوب موسوی از نامزدهای احتمالی مجلس دهم تالش بزرگ

نامزدی که برای برنده شدن در انتخابات میلیاردی هزینه می کند در حالی که بعد از ورود به مجلس کل حقوق و مزایایش در چهار سال به هفت صد میلیون نمی رسد اما در زمان انتخابات آن هزینه سنگین را تحمل می کند آن هزینه از کجا و چگونه تامین خواهد شد.

نامزدی که برای برنده شدن در انتخابات میلیاردی هزینه می کند در حالی که بعد از ورود به مجلس کل حقوق و مزایایش در چهار سال به هفت صد میلیون نمی رسد اما در زمان انتخابات آن هزینه سنگین را تحمل می کند آن هزینه از کجا و چگونه تامین خواهد شد.

ماسال نیوز سید بعقوب موسوی

به گزارش ماسال نیوز، نام سید یعوب موسوی پس از آن سر زبان ها افتاد که به عنوان مدیر دبیرستان خاتم الانبیای تالش منصوب شد و خیلی زود زمزمه مخالفت نماینده شهرستان با این انتصاب از سوی نزدیکان موسوی در شبکه های اجتماعی منتشر شد. اما خبر نامزدی احتمالی موسوی در انتخابات دهم تالش بصورت رسمی اولین بار ۱۳ مهر ماه سال گذشته در ماسال نیوز منتشر شد.

همانطور که پایگاه خبری تحلیلی ماسال، پیش از این وعده داده بود مصاحبه های تفضیلی با همه نامزدهای احتمالی در نظر خواهد گرفت تا واجدان شرایط شرکت در انتخابات اسفند ماه سال جاری اطلاعات کافی جهت انتخاب گزینه مناسب در دست داشته باشند. اما این بار، با سید یعقوب موسوی به گفتگو نشسته ایم:

 

ماسال نیوز: با عرض سلام لطفا خودتان را به خوانندگام ما معرفی کنید.

در ابتدا ایام شهادت بزرگ مرد عالم امکان حضرت علی (ع) به مردم ایران بالاخص مردم تالش تسلیت و تعزیت  عرض می کنم. بنده در سال ۱۳۴۸ در روستای نصرت آباد از توابع بخش حویق تالش متولد شدم و مقطع ابتدایی را در زادگاه خود به پایان رساندم و مقطع راهنمایی و دبیرستان را در شهر حویق سپری کردم و در سال ۶۸ عازم خدمت سربازی شدم و در سال ۶۹ وارد مرکز تربیت معلم گردیدم در این زمان بود که در کسوت معلمی در آمدم  که برای بنده یک افتخار بسیار بزرگی بود. در سال ۷۳ وارد دانشگاه تربیت معلم تهران شدم که بعد از اتمام دوره کارشناسی دوباره به تالش برگشته و در مقطع دبیرستان مشغول تدریس درس جامعه شناسی گردیدم و با فاصله چهارده ساله که در ادامه تحصیلم بوجود آمد در سال ۹۲ از دانشکاه آزاد خلخال در رشته پژوهشگری علوم اجتماعی فارغ التحصیل شدم و در حال حاضر در مقطع دکترای رشته جامعه شناسی سیاسی در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران مشغول به تحصیل هستم.

 از همان دوران راهنمایی اهل مباحثات اجتماعی و سیاسی بودم تا جایی که با سن کم خود به دنبال کاندیدای انتخاباتی تا هشتپر که با روستای ما ۴۰ کیلومتر فاصله داشت می آمدم. ان شاء الله اگر خدا توفیق داد و وارد صحنه اصلی شدیم بیشتر صحبت خواهیم کرد.

پل ارتباطی بنده با شهروندان محترم وبلاگ انتخابات۹۴تالش است که البته بعد از عید بعلت مشغله زیاد کاری فعال نیست.

بنده دبیر دبیرستانهای تالش و مدرس دانشگاه می باشم و درحال حاضر مدیر دبیرستان خاتم الانببای تالش هستم.

 

ماسال نیوز: جناب موسوی يكي از فاكتورهاي مهمي كه يك نماينده مجلس بايد داشته باشد بينش سياسي و اجتماعي بسيار قوي در رويدادها ملي منطقه اي و بين المللي است تا بتواند به هنگام نياز با توجه به مقتضيات زمان، مكان و مصلحت مردم و كشورش، موضع گيري و تصميمات درستي را داشته باشد. با توجه به این موضوع و همچنين در نظر گرفتن اينكه در حال حاضر شما نامزد احتمالی انتخابات مجلس هستيد، اوضاع سیاسی و امینیتی دنیای امروز را چگونه می بینید؟

 در حال حاضر همه کشور های جهان به نوعی دچار نوسانات اجتماعی، سیاسی و بویژه اقتصادی شدیدی هستند که هیچ کشور حتی غول های بزرگ اقتصادی جهان نیز از آن مستثنا نیست. بطوری که امروزه علم جامعه شناسی جهان را به مثابه یک دهکده ای  می داند که عملکرد هرکشوری بی تاثیر در سرنوشت کشورهای دیگر نمی تواند باشد. در کل می خواهم عرض کنم که دهه های دوم و سوم قرن بیست و یکم، دوران بسیار حساس و خطرناکی برای همه کشورها بویژه کشورهای تک محصولی و بیشتر وارد کننده می باشد.

ماسال نیوز: علت  رويش گروهكهاي تروريستي تكفيري  در منطقه را چه چيز مي دانيد و پيش بيني شما از سرانجام كار آنها چيست؟

 به نظر بنده دو عامل باعث ایجاد و شکل گیری گروهگهای تروریستی و تکفیری شده است؛ اول اینکه این گروهها زاییده و پایگاه مطمئن دولتهای قدرتمند در کشورهای ضعیف و بالاخص ملت ها و دولت دهای اسلامی است، تا از این طریق آنها را که از طرفی محل تهیه مواد اولیه و ارزان قیمت دولت های قدرتمند و هم محل فروش تولیدات ضروری و غیر ضروری آنهاست، در اختیار داشته باشند.

در این میان یک نکته به نظرم خیلی مهم است و آن اینکه امروزه داشتن تولید بالا زیاد سخت نیست بلکه تهیه بازار برای فروش آن بسیار حایز اهمیت است، پس ایجاد این گروهها لازمه بقا و قدرتمندی دولتهای بزرگ است.

اما عامل دوم؛ گج فهمی و گج اندیشی این گروهها از مبادی اصلی و اصول بنیادین ادیان خود، بویژه در جوامع اسلامی و در بین ملت های مسلمان است. دین اسلام و شریعت پیامبر و ائمه هدی برائت از کشت و کشتار بالاخص برادر کشی است.

ماسال نیوز:  افق مذاكرات هسته اي را چگونه مي بينيد؟

  – به نظر من، ما به  انرژی هسته ای  از دو نگاه می نگریم  اول اینکه رسیدن به انرژی هسته ای توان علمی ما را به اوج خود رساند و جایگاه علمی ما را در بین دولت ها تثبیت کرد.

  دوم اینکه دست یابی به انرژی هسته ای موجب تامین نیازهای اقتصادی ماست که هر کشوری حق دارد بصورت صلح آمیز آن را در اختیار داشته باشد و منحصر به دولت و ملت خاص نیست.

  با اینکه بنده معتقد به ارتباط برابر در همه زمینه ها با کشورهای جهان هستم، اما دولت های قدرتمند هرگز این رفتار ما را تحمل نخواهند  کرد، فلذا مطمئن هستیم و باشیم که پذیرش توسعه و تحول ما در کنار خودشان در زمینه های مختلف به این راحتی امکان پذیر نخواهد بود.

ماسال نیوز:  پيرامون توليد ملي و اقتصاد مقاومتي چه نظري داريد؟

امروزه هر کشوری برای اثبات خود در عرصه جهانی نیاز به این دارد که در زمینه های اقتصادی حرف برای گفتن داشته باشد بطوری که حداقل در تولید یک یا دو نوع کالا فعال بوده و از طریق آن در مبادلات اقتصادی تاثیر گذار باشد و در غیر این صورت نمی تواند در عرصه سیاسی اعلام استقلال کند، فلذا استقلال سیاسی داشتن منوط به استقلال اقتصادی است. بنابراین ترسیم چشم انداز یک کشور قدرتمند و مستقل با اقتصادی پویا و متحول امکان پذیر خواهد بود.

در نتیجه در این بحران های اقتصادی کشوری می تواند سر بلند و موفق باشد که اقتصادی خودکفا داشته باشد.

ماسال نیوز:  نظر شما در رابطه با ۸ سال عملكرد دولت احمدي نژاد چگونه است؟

  –  از یک دانشمندی پرسیدند که مرحله اوج عملکرد شما چه بود جواب داد که بنده برای رسیدن به هدف خود (کشف خود) ۳۰ مسیر و راه را رفتم حال بقیه می توانند با طی ۷۰ مسیر بدون پیمودن ۳۰ راه قبلی به هدف اصلی و نهایی برسند.

 منظور از این عبارت، اینکه در دنیای امروز هیچ دولتی در کشور خود جدا از دولت های قبلی رفتار نمی کند بلکه ادامه دهنده برنامه های دولت های قبلی است، درست است که تغییر تاکتیک ها و راهبردهایی دارد در کل متصل به هم هستند در نتیجه آن کشورها کمتر دچار بحران و آشفتگی می شوند.

 

ماسال نیوز:  عملكرد دوساله دولت روحاني تا به اينجاي كار چطور؟

  – تا حدودی خوب است ولی عالی نیست، بنده احساس می کنم که آقای دکتر روحانی همه مشکلات کشور را گره زده اند به انرژی هسته ای؛ که به نظرم زیاد معقول نمی تواند باشد.

 

ماسال نیوز:  گرايش سياسي شما چيست؟ به کدامیک از گروهها نزدیک ترید؟

 – مستقل هستم

ماسال نیوز: در انتخاباتهاي گذشته رياست جمهوري در سالهاي ۶۹ ، ۷۲ ، ۷۶ ، ۸۰ ، ۸۴ ، ۸۸ ، و ۹۲ به كداميك از نامزدهاي رياست جمهوري راي داده ايد؟

  – من در هیچ دوره ای نه به آقای هاشمی رای دادم نه به آقای احمدی نژاد – ولی در سال ۷۶  و ۸۰ به آقای خاتمی . در سال ۹۲ آقای دکتر روحانی رای دادم.

 

ماسال نیوز:  شما تا كنون در انتخاباتهاي گذشته اي كه در كشور برگزار شده است اعم از رياست جمهوري، مجلس شوراي اسلامي، مجلس خبرگان رهبري و شوراي اسلامي شهر و روستا آيا حمايت علني و يا فعاليتهاي ستادي براي نامزد خاصي داشته ايد؟

اکثراٌ بوده ام  و بصورت جدی هم فعالیت کرده ام.

 

ماسال نیوز:  از انتخابات دهم در تالش بزرگ چه خبر؟ 

  – بسیار عالی، مردم تالش رسمشان این است که همیشه زودتر از سایر نقاط ایران به استقبال انتخابات می روند و آن نیز برای خود می تواند دلایلی داشته باشد.

  بنده نظریه ای دارم بنام فرهنگ انتخاباتی که در آن افراد جامعه ایران را به چهار دسته تقسیم می کنم:

 1. دسته اول حق می دهند و حقشان را نیز می گیرند؛ هم رای می دهند و هم مطالباتشان را می خواهند.

 2.  دسته دوم حق می دهند و حقشان را نیز نمی گیرند؛ رای می دهند ولی به دنبال مطالباتشان نیستند.

 3.  دسته سوم حق نمی دهند و حقشان را نیز می گیرند؛ رای نمی دهند ولی به دنبال مطالباتشان هستند.

 4. دسته چهارم نه حق می دهند و نه حقشان را می گیرند؛ این دسته نه رای می دهند و نه مطالباتشان را می گیرند.

 

ماسال نیوز:  هدف اصلي ورود شما به عرصه انتخابات چيست ؟

  بنده با هدف تغییر  در زیر ساخت های اجتماعی و سیاسی پا به این عرصه می گذارم.

 

ماسال نیوز: آيا سید یعقوب موسوی  با برنامه آمده است؟

   مطمئناٌ این طوری خواهد بود، چرا که نه بنده؛ بلکه هر کسی در این صحنه حساس ورود کند باید برنامه داشته باشد.

ماسال نیوز:  آيا در زمان كنوني منبعي جهت مطالعه كامل برنامه هاي شما وجود دارد؟

 به نظر من برنامه هر کسی شعار عملیاتی او نیز هست. لذا از حالا مطرح کردن آن معقول نیست.

ماسال نیوز: اگر ممكن است به صورت تيتروار برنامه هايي كه براي پيشرفت تالش بزرگ تدوين كرده ايد را بيان كنيد و تاريخي كه جهت انتشار  كامل آنها  در نظر داريد را نيز بگوييد؟

  به نظر من صحبت کردن در این مورد هنوز زود است.

ماسال نیوز: آیا در جریان تحركات ساير كانديداهای كنوني نیز هستید؟

 بله، با بعضی ها نیز ارتباط هم داریم چون غیر از این مقدور نخواهد بود. این ارتباط به این دلیل است که فکر می کنم یک انتخابات سالم زمانی اتفاق می افتد که نامزدها در سطح تعامل بالایی با یکدیگر باشند.

ماسال نیوز: بنظر خودتان به تفكر كداميك از آنها نزديكتريد؟

راست و حسینی به هیچ کدام از آنها، چرا که بعضاٌ بعضی از حضرات دو سال پیش در یک جناحی بودند الان در قالب دیگری در آمدند این از نظر اخلاق انتخاباتی اصلاٌ درست نیست.

 

ماسال نیوز:  محروم ترين شهرستان تالش بزرگ از ميان  ماسال رضوانشهر و تالش كداميك مي باشد؟

   منطقه محروم خاصی وجود ندارد، و آن مشکلات اقتصادی هم که می بینیم ناشی از سو مدیریت و گروه گرایی زیاد می باشد، کلام وحی که ما را از گروه گرایی به وحدت رهنمون شده اما ما تازه برای میراث خواهی خود بدنبال گروه گرایی هستیم.

 

ماسال نیوز:  درباره عدم تحقق وعده شهرستان شدن شاندرمن، پره سر، لیسار و حویق که از سوی آقای شکری به مردم داده شده بود چه نظری دارید؟

  یک جمله عرض کنم و آن اینکه جناب آقای شکری در اتفاق نیافتادن بعضی از کارها زیاد مقصر نبودند درست است که یک سری وعده های غیر معقولی در زمان انتخابات داده بودند اما دیگران نیز در این امر بی تاثیر نبودند، البته بنده به حاج آقا شکری انتقاداتی دارم که بعداٌ بطور مفصل در یک فرصت مناسب عرض خواهم کرد.

ماسال نیوز: عملكرد مثبت و منفي نمايندگان گذشته تالش مانند سيد مجتبي عرفاني، عسگر اسلامدوست، بهمن محمد ياري را چگونه ارزیابی می کنید؟

  بنده عقیده دارم که هر کسی که در صحنه انتخابات ورود می کند در بدو و زمان انتخابات می تواند سیاسی باشد اما زمانی که به مجلس راه یافت باید از سیاسی کاری و سیاسی بازی در حوزه انتخابیه خود بپرهیزد.

 ببینید هیچ کدام از آنها در یک برهه زمانی و اقتصادی یکسان وارد مجلس نشدند، فلذا نمی توان عملکرد یکسانی داشته باشند با این حال حضور بعضی ها تیر خلاصی بر پیکره اقتصادی و اجتماعی تالش (ماسال و رضوانشهر و تالش) بود

ماسال نیوز: اگر بخواهيد به عملكرد نمايندگان گذشته رتبه دهيد رتبه بندی شما چگونه خواهد بود؟  

  اجازه بفرمایید به این سوال در فرصتی دیگر و بصورت مفصل پاسخ بدهم.

ماسال نیوز: حال اگر بخواهيد بدون در نظر گرفتن نام نمايندگان، دوره اي به پيشرفت تالش بزرگ رتبه دهيد كدام دوره ها را در پيشرفت تالش  موثر تر از ساير دوره ها مي بينيد؟ لطفا علت اين رتبه بندي خود را نيز بفرمائيد كه چه اتفاقي در آن دوره باعث اين انتخاب شما شده است؟

حقیقتاٌ پرداختن به این سوال در فرجه زمانی کم، کار بسیار سختی است، بعداٌ ان شاء الله.

 

ماسال نیوز:  شما موافق ساخت سد شفارود هستيد يا مخالف؟

 موافقت یا مخالفت بنده معقول نیست، چرا که کار، کار عملیاتی است. اگر متخصصین قبل از اجرای پروژه روی آن تحقیق کردند و جوانب مختلف اقتصادی و زیست محیطی را در نظر گرفتند، تعلل در اجرای پروژه یک ضربه اقتصادی شکننده ای است اما در این بین باید بسیار به هوش باشیم تا کمترین ضربه به محیط وارد نشود.

ماسال نیوز:  سید یعقوب موسوی در زمينه هزينه هاي انتخاباتي خود چه برنامه اي دارد؟ 

  من به هزینه های انتخاباتی اعتقاد دارم اما نباید به گونه ای باشد که از ورود افکار، تخصص و توانایی در عرصه تدوین قوانین و مقررات جلوگیری کند، رویکرد بنده در این دوره این است که تاثیر مخرب هزینه های هنگفت انتخاباتی را خنثی کنم چرا که مخرب ترین تاثیر را در عملکرد نامزد بعد از انتخاب شدن خواهد داشت که این امر بر کسی پوشیده نیست، نامزدی که برای برنده شدن در انتخابات میلیاردی هزینه می کند در حالی که بعد از ورود به مجلس کل حقوق و مزایایش در چهار سال به هفت صد میلیون نمی رسد اما در زمان انتخابات آن هزینه سنگین را تحمل می کند آن هزینه از کجا و چگونه تامین خواهد شد.

 

ماسال نیوز:  در جواب مواردي كه عنوان مي شود ، اولين مطلبي كه به ذهنتان خطور مي كند را لطفا بيان كنيد؟

آيت الله مصباح يزدي؟

 رجل فقهی

سفيد سنگان؟

  روستایی در بخش حویق

حسين شريعتمداري؟

   مرد رسانه

سياهدوله؟ 

از توابع شاندرمن

علي مطهري؟

منتقد و تاثیر گذار در عرصه سیاست

روچه پشت؟ 

 نمی دانم

مصطفي كواكبيان؟

  سیاسی کار

چاي خاله؟

نمی دانم

بهمن محمدياري؟  

اتلاف زمان (فرصت سوزی برای تالش)

محمود شكري؟

سالم

خانقاه بر؟ 

از توابع ماسال

عزیز پورعزیزی؟

بسیج دانش آموزی

سيد جلال سيد محمدي؟

سیاسی کار

اورما؟

نمی دانم

رضا حق جو؟

مردی آرام

چكچه پشت؟

نمی دانم

عسگر اسلامدوست؟

سیاسی کاری باخته

اسبوسرا؟

نمی دانم

منصور يوسفي؟

 سیاسی ناموفق

دواهيل؟  

نمی دانم

احسن الله رادمهر؟ 

فعال اقتصادی

زربيل؟

روستایی ییلاقی از دهستان کیش دیبی تالش

محمدرضا سلامي ريك؟

مردی سوار بر موج 

آويشو؟

نمی دانم

احمد موسي زاده گيلانده؟ 

 مرد قضاوت

محمد جواد ظريف؟

سردار دیپلماسی و پدیده کابینه تدبیر و امید

اسرائيل؟ 

لکه ننگ

فك شيت ايراني؟ 

امید

آمريكا؟

فرزند خلف یهود

ويسادار؟ 

دیدنی

سيد مجتبي عرفاني؟

پیشکسوت مجلس

ويه سرا؟ 

نمی دانم

سهراب اميدي؟ 

پتانسیل اقتصادی

سيد محمد اسحاقي؟

فعال سیاسی

علي خندستاني؟ 

بازنده سیاسی بدشانس

سهراب صادقي ناو؟

دوست و همکار عزیز

حسين نيرومند؟ 

قاضی سیاسی

سيد يعقوب موسوي؟

اصل نظر مردم است. 

ماسال نیوز: بنظر شما نفر دوم در انتخابات مجلس دهم در تالش بزرگ چه كسي خواهد شد؟

 هیچ چیز به این زودی مشخص نمی شود.

ماسال نیوز:  ارتباط شما با اهل تسنن چگونه است؟ 

   بنده با همه عقاید و افکار قدرت تعامل دارم.

ماسال نیوز:  نظر شما در رابطه با دو نماينده شدن حوزه انتخابيه تالش رضوانشهر و ماسال چيست؟

  زمان گذشت، اما این مهم باید اتفاق بیفتد.

ماسال نیوز:  شما اگر وارد مجلس شويد دوست داريد عضو كدام كميسيون شويد؟

  اجتماعی، سیاسی و فرهنگی

ماسال نیوز:  نظر خود را در رابطه با فتنه ۸۸ كامل بيان كنيد؟

 مدیریت یک جریان از بیرون در مسیر نادرست که شکر خدا نا فرجام ماند.

ماسال نیوز: شما رابطه با روسيه و چين را مي پسنديد يا اروپا و آمريكا را؟

بنده رابطه ای را قبول دارم که منافع ملی حفظ و برای ملتم مفید باشد حال با هر کشوری در چارچوب نظام و حفظ تمامیت ارضی کشور صورت بگیرد، اما در طول تاریخ هیچ نتیجه مثبتی از آنها ندیدیم، بالاخص از روسیه.

ماسال نیوز: نظر شما در رابطه با ديدگاه و موضع گيري دلواپسان در راستاي رويدادهاي اخير كشور چگونه است؟

اگر دلواپسی در جهت دست اندازی و مانع تراشی در راه پیشبرد اهداف دولت و برای سهم خواهی نباشد بسیارعالی است.

ماسال نیوز:  عملكرد دفتر نظارت و بازرسي شوراي نگهبان تالش در ادوار گذشته را چگونه ديده ايد؟

  تا آنجا که بنده اطلاع دارم خوب بوده

ماسال نیوز:  در انتخابات دهم چه تعداد از آراي مردمي را براي خود در دور اول تخمين ميزنید؟

  – بگذار تا صبح دولتش بدمد           که این از نتایج سحر است

ماسال نیوز: آخرين باري كه از سايت ماسال نيوز بازديد كرده ايد چه زماني بوده است؟ و اگر نظر خاصي در باره سايت داريد بفرمائيد؟

  تقریباٌ هر شب، چون بجد رفتار و عملکرد مسئولان را می خواهم بدانم، در آخر از زحمات دلسوزانه حضرت عالی و همه همکارانتان در اطلاع رسانی به مردم تالش کمال امتنان و تشکر را دارم.

 

ماسال نیوز:  در آخر اگر مطلب خاصي خدمت خوانندگان ما داريد بفرمائيد؟

امروزه بهترین وسیله وابزار برای ارتباط با هم، استفاده از رسانه های جمعی است، پس خواهش می کنم این فرصت را همه خوانندگان عزیز از دست ندهند.

 

ماسال نیوز: با تشکر از وقتی که در اختیار ما قرار دادید.

 

انتهای پیام/


  همچنین بخوانید :

1,286 ديدگاه

 1. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 2. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 3. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 4. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 5. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 6. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 7. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 8. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 9. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 10. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 11. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 12. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 13. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 14. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 15. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 16. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 17. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 18. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 19. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 20. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 21. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 22. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 23. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 24. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 25. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 26. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 27. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 28. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 29. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 30. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 31. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 32. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 33. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 34. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 35. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 36. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 37. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 38. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 39. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 40. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 41. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 42. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 43. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 44. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 45. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 46. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 47. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 48. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 49. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 50. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 51. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 52. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 53. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 54. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 55. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 56. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 57. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 58. همشهری گفت:

  فقط رادمهر

 59. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 60. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 61. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 62. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 63. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 64. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 65. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 66. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 67. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 68. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 69. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 70. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 71. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 72. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 73. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 74. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 75. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 76. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 77. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 78. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 79. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 80. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 81. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 82. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 83. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 84. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 85. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 86. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 87. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 88. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 89. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 90. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 91. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 92. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 93. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 94. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 95. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 96. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 97. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 98. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 99. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 100. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 101. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 102. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 103. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 104. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 105. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 106. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 107. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 108. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 109. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 110. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 111. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 112. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 113. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 114. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 115. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 116. همشهری گفت:

  رای ما فقط برای رادمهر هستش .

 117. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 118. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 119. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 120. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 121. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 122. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 123. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 124. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 125. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 126. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 127. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 128. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 129. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 130. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 131. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 132. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 133. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 134. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 135. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 136. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 137. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 138. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 139. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 140. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 141. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 142. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 143. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 144. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 145. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 146. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 147. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 148. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 149. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 150. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 151. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 152. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 153. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 154. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 155. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 156. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 157. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 158. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 159. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 160. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 161. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 162. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 163. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 164. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 165. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 166. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 167. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 168. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 169. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 170. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 171. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 172. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 173. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 174. تالش بزرگ گفت:

  درودبراميركبيرتالش حاج بهمن محمدياري

 175. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 176. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 177. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 178. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 179. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 180. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 181. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 182. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 183. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 184. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 185. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 186. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 187. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 188. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 189. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 190. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 191. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 192. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 193. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 194. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 195. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 196. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 197. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 198. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 199. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 200. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 201. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 202. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 203. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 204. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 205. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 206. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 207. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 208. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 209. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 210. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 211. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 212. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 213. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 214. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 215. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 216. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 217. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 218. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 219. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 220. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 221. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 222. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 223. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 224. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 225. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 226. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 227. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 228. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 229. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 230. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 231. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 232. محمد گفت:

  سلام ضمن احترام به اقای موسوی دراین دوره شهرستانهای تالش ورضوانشهروماسال از جوان ارزشمند ومحبوب خودمهندس سلامی حمایت خواهند کرد. با تشکر از سایت خوب شما

 233. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 234. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 235. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 236. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 237. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 238. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 239. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 240. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 241. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 242. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 243. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 244. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 245. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 246. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 247. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 248. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 249. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 250. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 251. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 252. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 253. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 254. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 255. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 256. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 257. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 258. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 259. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 260. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 261. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 262. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 263. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 264. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 265. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 266. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 267. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 268. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 269. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 270. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 271. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 272. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 273. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 274. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 275. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 276. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 277. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 278. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 279. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 280. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 281. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 282. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 283. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 284. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 285. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 286. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 287. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 288. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 289. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 290. صمد گفت:

  سید یعقوب موسوی فرزند برومند تالش، حمایتت می کنیم.
  رای ما موسوی تالش.

 291. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 292. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 293. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 294. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 295. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 296. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 297. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 298. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 299. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 300. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 301. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 302. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 303. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 304. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 305. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 306. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 307. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 308. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 309. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 310. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 311. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 312. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 313. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 314. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 315. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 316. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 317. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 318. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 319. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 320. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 321. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 322. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 323. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 324. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 325. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 326. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 327. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 328. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 329. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 330. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 331. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 332. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 333. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 334. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 335. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 336. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 337. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 338. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 339. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 340. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 341. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 342. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 343. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 344. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 345. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 346. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 347. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 348. شهروند گفت:

  با عرض سلام و ادب بهتره بگم که در حال حاضر فقط حسین نیرومند در حال فعالیت میباشد و این جوان برومند تالش قطعا نماینده ی این دوره ی مردم شریف تالش هستند پس بهتره که بقیه دوستان الکی وقت خود رو تلف نکنن

 349. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 350. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 351. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 352. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 353. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 354. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 355. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 356. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 357. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 358. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 359. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 360. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 361. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 362. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 363. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 364. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 365. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 366. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 367. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 368. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 369. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 370. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 371. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 372. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 373. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 374. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 375. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 376. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 377. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 378. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 379. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 380. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 381. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 382. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 383. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 384. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 385. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 386. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 387. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 388. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 389. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 390. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 391. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 392. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 393. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 394. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 395. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 396. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 397. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 398. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 399. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 400. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 401. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 402. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 403. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 404. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 405. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 406. hinarmand 12 گفت:

  سلام حسین نیرومند مورد اقبال مردم تالش واقع شدند

 407. سیاسی گفت:

  مردم تالش از جوان نیرومند و پر تلاش تالش حسین نیرومند حمایت میکنن
  یا حسین حاج حسین

 408. سیاسی گفت:

  مردم تالش از جوان نیرومند و پر تلاش تالش حسین نیرومند حمایت میکنن
  یا حسین حاج حسین

 409. سیاسی گفت:

  مردم تالش از جوان نیرومند و پر تلاش تالش حسین نیرومند حمایت میکنن
  یا حسین حاج حسین

 410. سیاسی گفت:

  مردم تالش از جوان نیرومند و پر تلاش تالش حسین نیرومند حمایت میکنن
  یا حسین حاج حسین

 411. سیاسی گفت:

  مردم تالش از جوان نیرومند و پر تلاش تالش حسین نیرومند حمایت میکنن
  یا حسین حاج حسین

 412. سیاسی گفت:

  مردم تالش از جوان نیرومند و پر تلاش تالش حسین نیرومند حمایت میکنن
  یا حسین حاج حسین

 413. سیاسی گفت:

  مردم تالش از جوان نیرومند و پر تلاش تالش حسین نیرومند حمایت میکنن
  یا حسین حاج حسین

 414. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 415. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 416. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 417. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 418. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 419. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 420. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 421. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 422. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 423. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 424. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 425. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 426. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 427. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 428. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 429. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 430. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 431. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 432. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 433. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 434. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 435. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 436. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 437. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 438. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 439. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 440. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 441. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 442. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 443. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 444. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 445. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 446. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 447. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 448. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 449. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 450. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 451. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 452. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 453. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 454. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 455. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 456. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 457. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 458. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 459. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 460. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 461. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 462. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 463. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 464. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 465. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 466. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 467. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 468. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 469. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 470. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 471. جوکندان گفت:

  سلام
  جوکندانی ها طبق گفته های قبلی با نیرومند پیمان بستن
  این دوره نیرومند بالاترین رای جوکندان رو میاره

 472. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 473. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 474. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 475. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 476. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 477. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 478. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 479. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 480. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 481. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 482. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 483. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 484. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 485. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 486. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 487. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 488. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 489. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 490. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 491. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 492. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 493. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 494. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 495. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 496. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 497. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 498. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 499. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 500. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 501. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 502. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 503. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 504. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 505. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 506. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 507. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 508. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 509. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 510. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 511. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 512. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 513. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 514. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 515. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 516. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 517. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 518. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 519. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 520. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 521. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 522. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 523. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 524. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 525. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 526. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 527. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 528. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 529. ایمان گفت:

  با احترام به اقای یعوبی و بقیه دوستان
  این دور دوره جوون هاست و ما جوانان تالش و ماسال به حسین نیرومند اعتماد داریم و رای میدیم
  فردی که ۶ سال در خدمت مردم تالش

 530. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 531. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 532. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 533. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 534. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 535. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 536. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 537. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 538. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 539. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 540. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 541. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 542. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 543. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 544. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 545. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 546. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 547. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 548. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 549. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 550. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 551. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 552. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 553. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 554. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 555. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 556. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 557. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 558. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 559. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 560. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 561. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 562. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 563. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 564. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 565. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 566. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 567. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 568. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 569. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 570. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 571. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 572. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 573. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 574. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 575. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 576. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 577. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 578. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 579. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 580. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 581. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 582. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 583. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 584. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 585. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 586. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 587. احسان ماسال گفت:

  ماسال و شاندرمن و رضوانشهر و حویق و پونل و جوکندان و لیسار و …
  فقط به یکی رای میدن

  .
  .
  .
  .
  ناجی تالش
  قاضی بزرگ حسین نیرومند

 588. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 589. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 590. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 591. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 592. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 593. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 594. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 595. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 596. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 597. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 598. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 599. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 600. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 601. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 602. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 603. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 604. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 605. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 606. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 607. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 608. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 609. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 610. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 611. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 612. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 613. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 614. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 615. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 616. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 617. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 618. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 619. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 620. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 621. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 622. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 623. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 624. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 625. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 626. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 627. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 628. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 629. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 630. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 631. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 632. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 633. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 634. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 635. سروش ایمان پور گفت:

  حسین نیرومند نماینده مردم رضوانشهر فقط به حسین رای میدیم

 636. سروش ایمان پور گفت: