سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ , 23 July 2019
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۹۱
ساعت انتشار : ۷:۰۲ ب.ظ
چاپ مطلب
نماینده‌ی مردم تالش، رضوانشهر و ماسال:

تغییر استاندار به نفع دولت و مردم گیلان نیست

نماینده‌ی مردم تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: شناخت استاندار نسبت به وضعیت مختلف گیلان بیشتر شده و تغییر استاندار به نفع دولت و مردم این استان نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، محمود شکری امروز در حاشیه بازدید از روستاهای اولم و معاف شاندرمن یکی از برنامه های خوب و نوآورانه استاندار گیلان را حضور در مناطق مختلف شهرستان ها دانست و اظهار کرد: استاندار گیلان امور را با زمان بندی انجام می دهد.

وی به شایعات مبنی بر تغییر استاندار در گیلان اشاره کرد و افزود: با توجه به فرصتی که تا پایان دولت باقی مانده است شناخت استاندار نسبت به وضعیت مختلف گیلان بیشتر شده و تغییر استاندار به نفع دولت و مردم این استان نیست.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس، پیگیری مصوبات هیئت دولت را از جمله اهداف سفرهای شهرستانی استاندار دانست و تصریح کرد: برخی از پروژه های سفر نخست هیئت دولت هنوز در ماسال باقی مانده است در حالی که در سفر چهارم رئیس جمهور به گیلان باید مصوبات سفرهای قبلی به اتمام برسد.

وی همکاری، همدلی و تعامل مدیران و نمایندگان مجلس با استاندار گیلان را ضروری دانست و خاطر نشان کرد: این تعامل موجب پیشرفت و توسعه گیلان می شود.

انتهای پیام/


تست
تست