شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ , 23 March 2019
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۹۴
ساعت انتشار : ۴:۵۹ ب.ظ
چاپ مطلب
فرمانده سپاه ناحیه ماسال تشریح کرد/

مهم ترین برنامه های سپاه برای هفته بسیج در ماسال

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه ماسال برنامه های هفته بسیج را در شهرستان تشریح کرد.

سعید بابایی فرمانده سپاه ماسال

سرهنگ پاسدار سعید بابایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ماسال ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: هفته بسیج امسال با شعار محوری «بسیج دست قدرت خدا» و با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، سیاسی و اقتصادی گرامی داشته خواهد شد.

وی افزود: ویزیت رایگان عمومی در مدرسه شهید امامی روستای چاله سرای شاندرمن با حضور ۱۲ متخصص، دیدار مجموعه فرماندهی سپاه با امام جمعه شهرستان و خانواده معظم شهدا، اجرای برنامه میقات با صالحین و حضور سازمان یافته در نماز جمعه را از برنامه های فرهنگی و اجتماعی سپاه در هفته بسیج است.

فرمانده سپاه ناحیه ماسال با بیان اینکه گردهمایی بزرگ بسیجیان و رزمندگان دفاع مقدس برگزار می شود گفت: این برنامه به همراه خاطره گویی رزمندگان در روز شنبه در مسجد روستای میرمحله ماسال برگزار خواهد شد. همچنین اجتماع بزرگ بسیجیان با عنوان شکوه ایستادگی در روز پنجشنبه پنجم آذر در سطح شهر ماسال با همکاری بسیج مساجد و محلات و حوزه های مقاومت و پایگاههای بسیج برگزار می شود.

بابایی با تأکید بر اینکه واحد بسیج سازندگی سپاه در عرصه اقتصاد مقاومتی فعالیت های گسترده ای داشته است اظهار کرد: چند پروژه اقتصاد مقاومتی همزمان با سومین روز از هفته بسیج در بخش مرکزی و محلات ماسال افتتاح خواهد شد، ضمن اینکه نمایشگاهی نیز با موضوع اقتصاد مقاومتی و فعالیت های واحد بسیج سازندگی شهرستان در این هفته برپا می شود.

به گفته بابایی همایش پیاده روی عمومی خانوادگی با مشارکت اداره تربیت بدنی شهرستان ماسال نیز در ششمین روز از هفته بسیج برگزار می گردد.

فرمانده سپاه ناحیه ماسال برگزاری یادواره شهدای بخش شاندرمن را از مهم ترین برنامه های هفته بسیج عنوان کرد و گفت: این یادواره روز یکشنبه اول آذر ماه در مسجد جامع شاندرمن برگزار می شود ضمن اینکه عطرافشانی و گلباران مزار شهدا در گلزارهای ماسال و شاندرمن ختم برنامه های هفته بسیج در شهرستان خواهد بود که در روز پنجشنبه پنجم آذر انجام خواهد شد.

انتهای پیام/


تست
تست