یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ , 16 June 2019
تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۹۱
ساعت انتشار : ۴:۲۰ ق.ظ
چاپ مطلب
فرمانده ی نیروی انتظامی ماسال خبر داد؛

دستگيري سارقان احشام ماسال پس از يك سال

ماسال نيوز:‌ فرمانده نیروی انتظامی ماسال از کشف ۱۵ رٱس دام مسروقه و دستگیری سارقان آن پس از یک سال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني ماسال به نقل از فارس رحیم مهدی‌زاده عصر ديروز در جلسه نیروی انتظامی این شهرستان با اشاره به دستگیری سارقان دام در ماسال اظهار کرد: کارآگاهان آگاهی این شهرستان با پیگیری و تلاش بدون وقفه و با همکاری فرد مال‌باخته با گذشت یک سال، موفق به دستگیری سارقان و کشف ۱۵ رأس احشام مسروقه شدند.

وی در تشریح ماجرای کشف دام‌های مسروقه، افزود: کارآگاهان آگاهی با همکاری فرد مال‌باخته، سارقان ۲۸ ساله و ۲۵ ساله که هر بار برای چرانیدن احشام به حوزه استحفاظی ماسال وارد می‌شدند و با احساس خطر به حوزه شهرستان خلخال فرار می‌کردند را شناسایی کردند.

این مسئول، با بیان اینکه پلیس با دستگیری سارقان موفق به کشف ۱۵ رٱس دام سرقتی شد، ابراز کرد: متهمان دستگیر شده ابتدا منکر هرگونه سرقت شدند اما در جریان تحقیقات پلیسی و استناد به شواهد موجود، به سرقت احشام اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه هر دو متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند، به دامداران توصیه کرد برای پیشگیری از سرقت احشام از رها کردن احشام در جنگل بدون مراقبت خودداری کنند.

 

انتهای پیام/


تست
تست