سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ , 23 July 2019
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۹۴
ساعت انتشار : ۶:۴۰ ق.ظ
چاپ مطلب
گزارش هفته دهم فوتبال لیگ محلات ماسال

تداوم صدرنشینی لوحه سرایی ها در لیگ برتر فوتبال محلات ماسال

نویسنده : سهیل حقیقت

هفته دهم لیگ برتر فوتبال محلات ماسال با برگزاری چهار مسابقه و تداوم صدر نشینی لوحه سرایی ها آغاز شد.

به گزارش سرویس ورزشی پایگاه خبری تحلیلی ماسال، هفته دهم مسابقات فوتبال لیگ محلات ماسال عصر جمعه ۱۴ اسفند ۹۴ با برگزاری ۴ بازی در چمن مصنوعی شهرداری ماسال پیگیری شد .

بازی اول : امید لوحه سرا ۲_۰ شیرینی شایان

در اولین دیدار این هفته ، تیم های امید لوحه سرا و شیرینی شایان به مصاف یکدیگر رفتند . پیش از بازی ، شایعات زیادی مبنی بر تبانی بازیکنان لوحه سرا با تیم شایان به گوش می رسید ولی تیم لوحه سرا با برد ۲_۰ مقابل شایان به تمامی شایعات پایان داد ، امید لوحه سرا با این برد با ۲۴ امتیاز همچنان در صدر جدول رده بندی قرار گرفت و شیرینی شایان نیز با همان ۱۰ امتیاز در رتبه دهم جدول باقی ماند .

گلزنان : سهیل حقیقت ۲ گل ” امید لوحه سرا “

بازی دوم: زنده یاد سعیدی درخانه ۵_۳ دهیاری گیله سرا

بازی دوم این هفته بین تیم های قهرمان و نایب قهرمان فصل قبل یعنی زنده یاد سعیدی درخانه و دهیاری گیله سرا برگزار شد که تیم گیله سرا با توجه به مشکلاتی که در هفته های اخیر برای گلرش پیش امده بود بازهم از یکی از بازیکنانش در درون دروازه استفاده کرد ولی تیم درخانه که ظاهرا عزمش را برای قهرمانی دوباره در این فصل جزم کرده است توانست با نتیجه ۵_۳ از سد تیم گیله سرا بگذرد تا با ۲۲ امتیاز در رده دوم جدول قرار گیرد و تیم گیله سرا نیز با این باخت با ۱۱ امتیاز در رده هفتم جدول باقی ماند .

گلزنان:

مهران قربانی ۲ گل ، مهرداد رزبان ، وحید علیپور ، رضا کارساز ” زنده یاد سعیدی درخانه “

اکبر پورقلی ۲ گل ، امید ستیزه ” دهیاری گیله سرا “

بازی سوم :مقاومت سوته ۱_۱ جوانان وشمه سرا

حساس ترین دیدار این هفته بین تیم های سوم و چهارم جدول، یعنی جوانان وشمه سرا و مقاومت سوته برگزار شد که دو تیم برای باقی ماندن در کورس قهرمانی به ۳ امتیاز این دیدار نیاز مبرم داشتند، تلاش دو تیم برای برد کافی نبود و در نهایت هر دو تیم به تساوی ۱_۱ رضایت دادند .

گلزنان :

علیرضا حقیقت ” مقاومت سوته ” ،

سامان شعبان زاده ” جوانان وشمه سرا “

بازی چهارم:سایپا ماسال ۱_۲ ملوان لنگ

در دیدار اخر این هفته نیز ۲ تیم سایپا و ملوان لنگ که خطر سقوط را احساس میکردند به مصاف هم رفتند که تیم قعرنشین لنگ توانست با نتیجه ۲_۱ از سد سایپا بگذرد تا با ۸ امتیاز به ادامه لیگ امیدوار باشد و تیم سایپا نیز با همان ۱۱ امتیاز در اواسط جدول باقی ماند .

گلزنان :عماد بخشی پور ۲ گل ” ملوان لنگ ” ،

امین قربانی ” سایپا “

گزارش از سهیل حقیقت


تست
تست