سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ , 16 October 2018
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۹۵
ساعت انتشار : ۵:۴۶ ب.ظ
چاپ مطلب
حقوق های میلیونی مدافعان حرم صحت دارد؟!

مدافعان حرم ماهیانه چقدر حق ماموریت می‌گیرند؟!

سردار حاج محمد فلکی می‌گوید: آنقدر انگیزه جهاد و شهادت در رزمندگان بالاست که آدم خجالت می‌کشد در رابطه با حق ماموریت آنها صحبت کند.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از مشرق، سردار حاج محمد فلکی، فرمانده تیپ ادوات (نینوا) لشکر ۱۰ سید الشهدا علیه السلام در زمینه دیدبان های لشکر ۱۰ و وضعیت فعالیت های فرهنگی رزمندگان این تیپ سخن گفت.

وی که مدتی به عنوان فرمانده یکی از واحدهای رزمی در سوریه حاضر شده بود، درباره رشادت های رزمندگان افغانستانی نیز خاطراتی را تعریف کرد.

والله مدافعان حرم ماهیانه و حداکثر ۱۰۰ دلار حق ماموریت می‌گیرند

سردار فلکی در پاسخ به سوالی پیرامون جوسازی دشمنان درباره حق ماموریت های بالا برای مدافعان حرم ایرانی گفت: این قسم، حرمت زیادی دارد اما والله که به مدافعان حرم، ماهیانه و حداکثر ۱۰۰ دلار (۳۵۰۰۰۰ تومان) هدیه داده می شود که واقعا مبلغ ناچیزی است. من به عنوان کسی که سابقه حضور در میان رزمندگان در سوریه را داشته ام، اعلام می کنم که آنقدر انگیزه جهاد و شهادت در آن ها بالاست که اصولا آدم خجالت می کشد در رابطه با حق ماموریت آن ها صحبت کند.

وی ادامه داد: حال و هوای مدافعان حرم مانند رزمندگان دوران جنگ است و دیدن نماز شب آن ها، خاطرات من را از مناطق عملیاتی خودمان در زمان جنگ تحمیلی زنده می کرد.


يک ديدگاه

  1. moustafakeykhai گفت:

    لبیک یا زینب من خیلی دلم می خواد سوریه اعزام بشم ب هر دری زدم اما بی نتیجه مانده ام من تا خون در رگ دارم فدای رهبرم ۲۴سالمه دوره اموزش نظامی دیدم و کاملا اماده جنگیدنم ارزو یم همنینه میخواهم این فرقه از خدا بی خبر را از روی زمین محو کنم

تست
تست