شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ , 23 March 2019
تاریخ انتشار : ۲۲ شهریور ۹۵
ساعت انتشار : ۱۱:۵۷ ق.ظ
چاپ مطلب

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه رضوانشهر برگزار شد

مراسم تویع ومعارفه فرمانده سپاه شهرستان رضواشهر با حضور امام جمعه این شهرستان،مسئولین سپاه قدس گیلان ، نماینده شهرستان های تالش رضوانشهر و ماسال و فرماندار رضوانشهر و برگزار شد

به گزارش ماسال نیوز به نقل از ایلنا، مراسم تویع ومعارفه فرمانده سپاه شهرستان رضواشهر با حضور امام جمعه این شهرستان، مسئولان سپاه قدس گیلان ، نماینده شهرستان‌های تالش رضوانشهر و ماسال و فرماندار رضوانشهر برگزار شد.

حجت الاسلام حبیبی امام جمعه رضوانشهر در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ صدیقی از وی به عنوان یکی از فرماندهان فعال سپاه  که باعث عامل وحدت بین برادران اهل سنت و تشیع شد، یاد کرد و گفت: همیشه برادران اهل سنت از ایشان به نیکی یاد می‌کنند و برایشان آرزوی موفقیت دارند.

درادامه حجت الاسلام مهدی نژاد اظهار کرد: معتقدم تاثیری که سپاه بر جامعه می گذارد در هیج جا قابل مقایسه نیست چون دشمنان همیشه از نام  سپاه وحشت داشته اند.

امام جمعه پره سر با یادآوری خاکسپاری شهدای گمنام در تالش و پیگیری های شبانه روزی سرهنگ صدیقی بیان داشت:فرمانده سابق سپاه تالش اقدامات فرهنگی ازنده ای را به جامعه و مردم این شهرستان عرضه داشته که شایسته تقدیر است.

وی در پایان با اشاره به کمک استشاری ایران در سوریه تاکید کرد: ما اگر در سوریه نجنگیم دیوار مان تخریب می‌شود، امنیت‌مان از بین می‌رود زیرا عراق دیوار خانه ماست اگر دیوارمان تخریب شود خانه مان تخریب می‌شود.

به گزارش ایلنا،در این مراسم از زحمات سرهنگ بهرام صدیقی تقدیر به عمل آمد و سرهنگ سید اکبر قاسمی به عنوان فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر معرفی شد.


تست
تست