چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ , 16 January 2019
تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۹۱
ساعت انتشار : ۵:۰۸ ق.ظ
چاپ مطلب

نتايج مسابقات ورزشي هفته دولت در ماسال

ماسال نيوز: مسابقات ورزشي شطرنج و بومي و محلي قيقاچ (تيراندازي با تفنگ بادي از روي اسب) در روستاي چاله سرا و واليبال در سالن شهيد شيرازي ماسال برگزار شد.

 به گزارش پايگاه خبري و تحليلي ماسال به نقل از ماسال اسپورت مسابقات ورزشي شطرنج، واليبال و قيقاچ به مناسبت هفته دولت در شهرستان ماسال برگزار شد كه نتياج اين مسابقات بدين شرح است:

قيقاچ

در مسابقه قيقاچ (تير اندازي با تفنگ بادي از روي اسب) روز جمعه مورخ ۹۱/۶/۱۰ در روستاي چاله سراي بخش شاندرمن برگزار شد. در اين مسابقه سوارکاران با هم به رقابت پرداختند كه در پايان آقايان مهرداد شهبازي ، عبداله صياد و شهرام شهبازي مقامهاي اول تا سوم را كسب كردند .

شطرنج

در مسابقه شطرنج نيز که با حضور علاقمندان این رشته جنب مسجد روستاي چاله سراي شاندرمن برگزار شد  آقاي بهروز اسماعيل نژاد عنوان نخست را كسب كرد و آقايان علي اوجاقي و بمانعلي يارمحمدي دوم و سوم شدند.

واليبال

مسابقات واليبال هفته دولت با شرکت پنج تیم از ماسال و شاندرمن در هفته دولت در سالن شهید شیرازی ماسال برگزار شد . دیدار پایانی این مسابقات روز یکشنبه ۹۱/۰۶/۱۲ انجام گردید که در پايان تيم بسيج شهيد محبي ماسال قهرمان شد.


تست
تست