سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ , 16 October 2018
تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۹۵
ساعت انتشار : ۱۲:۰۵ ب.ظ
چاپ مطلب
امام جمعه ماسال در مراسم سومین روز شهید قویدل؛

اگر مدافعان حرم نبودند باید در کرمانشاه و همدان با دشمنان می‌جنگیدیم / فیش‌های نجومی و اختلاس ۸ هزار میلیاردی است که به جامعه فشار وارد می‌کند

امام جمعه ماسال گفت: اگر سرداران و مدافعان حرم نبودند مردم ما باید در کرمانشاه، همدان و مرزهای کشور خودمان با داعشی‌ها می‌جنگیدند و کشور از امنیت کنونی برخوردار نبود.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از تسنیم، حجت الاسلام سید هادی موسوی عصر دیروز در مراسم سومین روز شهادت شهید قاسم قویدل با بیان اینکه شهدا مصداق انسان تکامل یافته هستند، اظهار داشت: خداوند علاوه برهدایت تکوینی، انبیاء و اوصیاء را برای رشد و کمال انسان‌ها فرستاد تا بندگان را در مسیر تعالی راهنمایی کنند و شهدا مصداق یک انسان هدایت یافته هستند.

وی با بیان اینکه در ۳۷ سال پس از انقلاب اسلامی معارف و آیات قرآن در فضای جامعه نشر پیدا کرده است، گفت: ما شهدایی را که در راه پیروی از حریم ولایت شهید شده‌اند در جوار سایر اموات دفن می‌کنیم اما جایگاه واقعی آنان متفاوت است و ادراکات ما محدود است و نمی‌توانیم درک کنیم که شهدا همیشه زنده‌اند و بی‌واسطه به لقاء خداوند می‌رسند.

امام جمعه ماسال با اشاره به اینکه تشییع با شکوه شهید قویدل و شهدای گمنام ماسال دارای پیام بزرگی برای جهانیان است، افزود: ما نه تنها از شهادت خسته نمی‌شویم بلکه از اینکه در شهادت هنوز باز است خوشحال هستیم.

موسوی با بیان اینکه دفاع از مردم مظلوم عراق و سوریه وظیفه ما است، گفت: اگر در ۸ سال دفاع مقدس اقتضای کشور ما دفاع از میهن و جنگ با ابر قدرت‌ها بود امروز طبق دستور پیغمبر(ص) وظیفه ما دفاع از مردمی است که در هر جایی مانند سوریه و عراق مورد ظلم و تعدی قرار گرفته‌اند.

وی گفت: چیزی که به جامعه فشار روانی وارد می‌کند رقم‌های بالای فیش‌های حقوقی و اختلاس ۸ هزار میلیاردی است که طبق دستور مقام معظم رهبری باید در برابر آنها ایستاد.

امام جمعه ماسال تصریح کرد: اگر سرداران و مدافعان حرم نبودند مردم ما باید در کرمانشاه، همدان و مرزهای کشور خودمان با داعشی‌ها می‌جنگیدند و کشور از امنیت کنونی برخوردار نبود.

موسوی با بیان اینکه بهترین نسخه نجات دهنده مردم از دغدغه‌ها، احیاء اقتصاد مقاومتی است، خاطرنشان کرد: اگر ما بخواهیم در عزت را به روی مردم باز کنیم باید به ظرفیت‌ها و نیروهای خودمان تکیه کنیم.

انتهای پیام/


يک ديدگاه

  1. صرفا جهت خنده گفت:

    این فشار برروی مردم می بارد برای مسئولین که نیست

تست
تست