جمعه ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ , 22 March 2019
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۹۵
ساعت انتشار : ۱۰:۴۲ ق.ظ
چاپ مطلب
فرمانده انتظامي ماسال خبر داد؛

كشف ۷۵۰ اصله چوب قاچاق توسط پليس ماسال

فرمانده انتظامي شهرستان ماسال از كشف 750 اصله چوب قاچاق در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، سرهنگ وحيد اصلاني در مصاحبه با خبرنگاران در تشريح اين خبر اظهار داشت: در پي گزارشات مردمي در خصوص قاچاق چوب در يكي از حوزه ماموريتي اين شهرستان، موضوع در دستوركار ماموران اين فرماندهي قرار گرفت.
وي با بيان اينكه ماموران آگاهي پس از تحقيقات پليسي موفق به ردگيري فردي ۴۲ ساله شدند  كه اقدام به نگهداري و حمل چوب آلات قاچاق مي كرد، شدند، افزود: با مجوز مقام قضايي متهم دستگير شد.
اصلاني با بيان اينكه همدست متهم نيز دستگير شده ، بيان داشت: ۷۵۰ اصله چوب آلات قاچاق به وزن ۷ تن به هنگام حمل كشف و تحويل منابع طبيعي شهرستان  شد.

فرمانده انتظامي شهرستان ماسال در پايان از مردم شهيد پرور و قدرشناس ماسال خواست تا در صورت رويت موارد اين چنيني سريعا با سامانه فوريتهاي پليسي ۱۱۰ تماس حاصل كرده تا با اقدام به موقع پليس دست به يغما برندگان ثروت ملي از بيت المال كوتاه شود.

انتهای پیام/


يک ديدگاه

  1. کوروش گفت:

    برادر ۷۵۰اصله درخت ۷تن نمی شود آنچه که در اخبار استان مشاهده گردید احتمالا ۷۵۰ یا ۷۵ الوار در قطرهای متعدد بوده است مگر صنوبر یکساله است که ۷تن باشد؟ ۷۵۰ اصله درخت بااین درشت نویسی یعنی قطع بسیارزیادی از درختان ماسال با چندین کامیون .که چنین نیست .

تست
تست