دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ , 27 May 2019
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۹۵
ساعت انتشار : ۹:۴۵ ب.ظ
چاپ مطلب
سرپرست دانشگاه آزاد تالش؛

نظرات آیت الله هاشمی در راستای بهبود و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی بسیار موثر واقع شده است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تالش گفت:طی 34 سالی که از تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی می گذرد،نظرات و بیانات آیت الله هاشمی رفسنجانی برای مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی همواره راهگشا بوده و در راستای بهبود و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی بسیار موثر واقع شده است.

به گزارش ماسال نیوز؛ دکتر سید حسن سید ترابی در گفتگو با خبرنگار ایسکانیوز با اشاره در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:آیت الله هاشمی از یاران قدیمی و دیرین حضرت امام خمینی (ره) بودند و نهضت انقلاب اسلامی را ماقبل از پیروزی آن در کنار حضرت امام و یاران دیگر از جمله شهید بهشتی،شهید مطهری و شهید باهنر آغاز کردند.

وی ادامه داد: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره بعد از انقلاب اسلامی ایران از جمله افرادی بودند که مسئولیت های مختلفی را بر عهده داشتند .همچنین در دوره ۸ سال دفاع مقدس امام خمینی(ره) وظیفه سنگینی را به ایشان سپرده شد و آیت الله هاشمی با کفایت ، تدبیر و اعتدال این مسئولیت را به سرانجام رساندند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تالش افزود: پس از رحلت امام خمینی(ره) ، مقام معظم رهبری از جمله افرادی بودند که آیت الله هاشمی را به عنوان یار ، رفیق و همکار صدیق خود محسوب می کردند.

وی اضافه کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی متین، باوقار، دوراندیش و قابل اعتماد بودند و در زمان های مختلف بسیاری از احزاب سیاسی و مذهبی از وجود ایشان بهره مند می شدند و همواره نصایح و رهنمودهای آیت الله هاشمی رفسنجانی برای مردم و کشور رهگشا بود.

دکتر سید ترابی با اشاره به خدمات آیت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ایشان عضو هیات موسس و از اولین افرادی بودند که پیشنهاد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی را ارائه کردند و با پشتیبانی و حمایت حضرت امام خمینی (ره) این دانشگاه به ثمر رسید و در طول این چند سالی که از عمر دانشگاه آزاد اسلامی می گذرد، شاهد توسعه بسیار مناسب و دستاوردهای بسیار مهمی در حوزه پژوهشی و آموزشی بوده ایم.

وی تاکید کرد: طی ۳۴ سالی که از تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی می گذرد،نظرات و بیانات آیت الله هاشمی رفسنجانی برای مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی همواره راهگشا بوده و در راستای بهبود و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی بسیار موثر واقع شده است.


تست
تست