جمعه ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ , 22 March 2019
تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۹۵
ساعت انتشار : ۲:۱۷ ب.ظ
چاپ مطلب
در راستای همدردی و دلگرمی به آتش نشانان ایثارگر صورت گرفت؛

دیدار هیات رئیسه‌ی دانشگاه آزاد ماسال با آتش نشانان شهرستان

صبح امروز هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی ماسال در آتش نشانی شهرداری حاضر شده و از زحمات این قشر ایثارگر تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال،هیات رئیسه‌ی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماسال ضمن حضور در مرکز آتش نشانی شهرداری از زحمات و ایثارگری های این قشر تقدیر و تشکر کردند.

دکتر علیرضا اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماسال در این نشست با اشاره به حادثه تلخ پلاسکو گفت: ما وظیفه داشتیم به حضور شما برسیم و از ایثارگری های شما تقدیر و تشکر کنیم. جامعه دانشگاهی قدردان زحمات و جان فشانی های قشر زحمتکش آتش نشان است.

حجت الاسلام سید شفیع شفیعی مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی ماسال نیز در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش سوزی پلاسکو گفت: کار این عزیزان همچون کار حضرت امیر (ع) است که در شب لیله المبیت بجای پیامبر اکرم (ص) خوابید و  خطر مرگ را به جان خرید.

وی افزود: آتش نشانان همواره در طول عمرشان در خطر هستند و جانشان را برای حفظ سلامتی دیگران به خطر می اندازند. ما از اعماق قلب از این حادثه متاثر شدیم.

بهمن فتحی رئیس شورای اسلامی شهر ماسال در این نشست با تشکر از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی ماسال به واسطه حضور و دلگرمی به آتش نشانان، گفت: ما از این حادثه عمیقا متاثر شدیم و تاسف خوردیم اما یک نکته مهم هم در این میان وجود داشت و آن اینکه جایگاه و دشورای های شغل این عزیزان برای همه روشن شد.  این قشر از جامعه از زحمت کشانی هستند که همواره مظلوم بوده اند .

در پایان این نشست فیض الله قنبرنژاد مسئول واحد آتش نشانی شهردرای ماسال از حضور و دلگرمی مسئولین حاضر در جلسه تقدیر و تشکر کرد و یاد و خاطره شهدای این سانحه را گرامی داشت.

انتهای پیام /

 

 


تست
تست