شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ , 02 December 2023

تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۹۵
ساعت انتشار : ۱۲:۰۱ ق.ظ
چاپ مطلب
بیانیه‌ی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ماسال؛

راهپیمایی امسال باید کاخ ستم در واشنگتن را بلرزاند

در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ماسال به مناسبت 22 بهمن آمده است: راهپیمایی امسال باید کاخ ستم در واشنگتن را بلرزاند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ماسال در آستانه ۲۲ بهمن ماه بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است؛

ملت بزرگ ایران
قدرت انقلاب اسلامی ایران در آستانه ۴۰ سالگی ، لرزه بر اندام قدرتهای جهان انداخته است . ایران به عنوان یکی از ۷ قدرت برتر جهان امروز به عنوان بازیگر اصلی و مسلط منطقه اقتدار ملت را تثبیت کرده است . ما این قدرت الهی را از برکات یوم ا… ۲۲ بهمن می دانیم.
امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی با انقلاب اسلامی راهی برای نجات بدبختی های بشر پیدا کرد و از ۴ دهه پیش تا کنون ملتهای جهان در آرزوی رسیدن به انقلابی ، همسان با انقلاب اسلامی ما هستند.
انقلاب اسلامی معادلات قدرت در منطقه را تغییر داد . رژیم صهیونیستی را در جنگ ۵۵ روزه و ۳۳ روزه، حزب الله و حماس به خاک مذلت نشاند و روزبروز آمریکا را در منطقه مجبور به عقب نشینی کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماسال به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن نکاتی را یادآور می‌شود؛
۱-انقلاب اسلامی فقط با یاد امام ، خط امام و گفتمان امام(ره) قابل شناسایی است. راه اقتدار ملت ایران پیمودن راه امام(ره) است.خوشبختانه مقام معظم رهبری در سالهای پس از ارتحال امام(ره) با قدرت توانستند این راه را ادامه دهند و به احدی اجازه انحراف از خط امام(ره) را ندهند. راه امام(ره) و خط امام(ره) دراطاعت از ولایت فقیه تجلی دارد. هرکس که مدعی پیمودن راه امام(ره) است باید از فرامین رهبری اطاعت کند و نسبت به دشمنان اسلام بویژه آمریکا تبری داشته باشد.
۲-راه توفیق دولت در پیمودن راه امام(ره)اجرای سیاستهای کلی رهبری در حوزه های سیاسی،اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی است . دولت اگر می خواهد کارنامه قابل قبولی داشته باشد،باید در این راه گام بردارد و در پایان چهارساله اول خدمت خود ، گزارشی به مردم در این باره ،بخصوص درمورد اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی بدهد.
۳-آمریکا دشمن درجه یک ملت ایران است.دولت در مصاف با آمریکا، باید خشم و نفرت ملت را در این باره نمایندگی کند بدعهدی های آمریکا دراجرای برجام و نیز وضع تحریم های جدید باید از سوی رئیس دولت با قاطعیت وشجاعانه پاسخ داده شود. آقای روحانی باید به رجز خوانیهای ترامپ جواب دهد و او را از این کار بی نتیجه پشیمان کند.
۴-بهترین پاسخ به نقض برجام اجرای سیاستهای اقتصادمقاومتی است. خطوط کلی این سیاستها، نقشه راه پاسخ  ما به آمریکا و اروپاست. ملت باید روی پای خود بایستد تا بتواند پاسخ  قاطع  به  شرارتهای  آمریکا و اروپا بدهد.
۵-اسقلال، آزادی، جمهوری اسلامی سه شعار کلیدی ملت ایران در انقلاب اسلامی بوده است دولت باید با رفتار سنجیده خود استقلال کشور و آزادی  مردم را تضمین کند  و راه صیانت  از جمهوری اسلامی  مطیع فرامین رهبری باشد.
۶-نهضت علمی کشور که در انقلاب اسلامی به اوج خود رسیده است باید با سرعت به پیش برود دولت هیچگاه به تهدیدات غرب توجه نکنند و نگذارد خللی در این باره  وارد شود . پیشرفتهای هسته ای ، نانو، در زمینه کشاورزی ، پزشکی  ، هوا وفضا ، داروسازی و دیگر قلمروها چشم دشمنان اسلام راخیره کرده است . دولت  نباید  به تهدیدات  دشمن در محدود کردن  پیشرفتهای ایرا ن توجه کند دولت  باید در موقع خود پاسخ آنها را بدهد . در زمینه پیشرفتهای موشکی ایران حدیقف را نباید دولت بپذیرد چرا که  امنیت ملی کشور قابل معامله ومذاکره نیست.
۷-امسال راهپیمائی ۲۲بهمن  با اهانت هایی که ترامپ رئیس جمهور آمریکا به ملت ایران روا داشته است حال و هوای دیگری دارد . ملت ایران روز جمعه ۲۲ بهمن به خیابانها خواهد آمد  و با شعار  مرگ برآمریکا ، مرگ  بر اسرائیل  و مرگ بر انگلیس سیاستهای خصمانه غرب علیه ملت را محکوم می کند. راهپیمایی امسال باید کاخ ستم در واشنگتن را بلرزاند.

انتهای پیام /