پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ , 07 July 2022

تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۹۵
ساعت انتشار : ۱۲:۰۸ ب.ظ
چاپ مطلب

اردوی فرهنگی جهادی در حویق تالش برگزار شد

مسئول قرارگاه فرهنگی جهادی فاطر دانشگاه های تالش و آستارا گفت: اردوی فرهنگی جهادی قرارگاه فاطر در شهر حویق تالش برگزار شد.

به گزارش ماسال نیوز؛ مصطفی امیریان، مسئول قرارگاه فرهنگی جهادی دانشگاه های تالش و آستارا با بیان این مطلب به خبرنگار خبرگزاری شبستان در تالش گفت: اردوی فرهنگی جهادی قرارگاه فاطر دانشگاه های تالش و آستارا با حضور دانشجویان بسیجی خواهر و برادر در حوزه های آموزشی، فرهنگی، بصیرتی، عقیدتی، عمرانی، اقتصاد مقاومتی، پزشکی و دامپزشکی در روستای خلیله سرا شهر حویق تالش برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این اردوی فرهنگی جهادی ۱۰۰ روز به طول انجامید، افزود: در این اردو ۷۰ بسیجی خواهر و برادر از دانشگاه های آزاد اسلامی، سماء، پیام نور و غیرانتفاعی شهریار شهرستان های آستارا و تالش حضور داشتند.

مسئول قرارگاه فرهنگی جهادی فاطر دانشگاه های تالش و آستارا به ساخت یک واحد مسکونی با مشارکت اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) تالش در روستای خلیله سرا شهر حویق اشاره و تصریح کرد: این واحد مسکونی در حال حاضر ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای ساخت آن بیش از ۳۰ میلیون تومان هزینه شده است.

امیریان اضافه کرد: محرومیت زدایی، ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم منطقه، خودسازی فردی و خدمت رسانی به محرومان و مستضعفان از جمله مهمترین اهداف برپایی اردوهای جهادی دانشجویی است.

وی از برپایی مرکز فرهنگی و ایستگاه صلواتی به مناسبت ایام فاطمیه(سلام الله علیها) در میدان امام خمینی(ره) شهر تالش خبر داد و تصریح کرد: در این مرکز همچنین به شبهات دینی شهروندان پاسخ داده می‌شود و ویزیت رایگان بیماران انجام می‌گیرد.

مسئول قرارگاه فرهنگی جهادی فاطر دانشگاه های تالش و آستارا اضافه کرد: این مرکز فرهنگی به همت حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه های تالش و آستارا و با مشارکت جوانان عاشورایی هیات رزمندگان تالش برپا می‌شود.

امیریان گفت: جوانان مومن و متدین بسیجی با کاربردی کردن علوم دانشگاهی و بسیج امکانات برای سازندگی، اشتغال و تولید می‌توانند مدیریت جهادی موفق را تجربه کنند تا در آینده بتوانند با بهره‌گیری از تجربیات خود در سازندگی کشور مفید واقع شوند.

پایان پیام/