یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ , 18 August 2019
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۹۵
ساعت انتشار : ۳:۰۸ ب.ظ
چاپ مطلب
مدیرکل کمیته امداد در روستای اولم خبر داد؛

احداث ۱۰۰ واحد مسکن محرومین با مشارکت خیرین شاندرمن و ماسال

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان در مراسم افتتاحیه یک واحد مسکن محرومین اولم گفت: با مشارکت خیرین شاندرمن و ماسال و کمیته امداد امام خمینی (ره) ،‌ 100 واحد مسکن محرومین در سطح شهرستان ماسال احداث می شود.

به گزارش ماسال نیوز؛ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان در مراسم افتتاح واحد مسکونی محرومین که به طور کامل از سوی خیرین و موسسه خیریه ی جوادالائمه شاندرمن احداث شد، با بیان اینکه در سال جاری ۳۰۰۰ واحد مسکن مددجویان در سطح استان گیلان ساخته شده است،‌اظهار داشت: بیش از نیمی از این واحدهای مسکونی به مددجویان کمیته امداد واگذر شده است و به یاری خداوند، مابقی واحدها نیز که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند به زودی به مددجویان واگذار خواهد شد.

  علیرضا محمدی با تقدیر از مشارکت خیرین در احداث واحدهای مسکونی مددجویان، افزود: خیرین گیلانی  ۳۰ درصد از هزینه های احداث این ۳۰۰۰ واحد مسکن مددجویان را تقبل کرده اند.

وی با اشاره به مشارکت خوب خیرین شاندرمن و ماسال در احداث مسکن مددجویان، گفت: با اعلام آمادگی خیرین ماسال و شاندرمن جهت احداث ۱۰۰ واحد مسکن محرومین،‌کمیته امداد نیز ۵۰ درصد از اعتبار احداث این ۱۰۰ واحد را تامین خواهد کرد.

فرماندار ماسال نیز در این مراسم که با حضور جمع کثیری از مردمان محلی برگزار می شد با تقدیر از اقدام خیرخواهانه ی خیرین در احداث این واحدهای مسکونی، افزود: چنین اقدامات خیرخواهانه ای علاوه بر رفع مشکلات افراد محروم،‌ می تواند موجبات تشویق مردمان دیگر به انجام چنین اقدامات خداپسندانه ای را فراهم نماید.

محمود قاسم نژاد با ابراز خشنودی از حضور پررنگ مردم در افتتاح این واحد مسکونی،‌ خاطرنشان کرد: در تجربه های گوناگون ثابت شده است اقداماتی که توسط خود مردم برای رفع نیازمندی های همنوعانشان انجام می دهند،‌ به دلیل مردمی بودن اثربخشی و موفقیت بالایی را درسطح جامعه موجب می شود.


تست
تست