شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , 16 February 2019
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۹۶
ساعت انتشار : ۴:۲۳ ب.ظ
چاپ مطلب
نگاه آزاد/ سید رسول منفرد؛

انتخابات و جشنواره اعتراف

وزارت کشور فقط برای انتخابات ریاست جمهوری، 100 میلیون تعرفه چاپ کرد و هیچکس از شائبه تقلب نگفت، در حالی که سال 88 می‌گفتند چاپ 57 میلیون تعرفه، نشانه تقلب است.

به گزارش ماسال نیوز؛ سید رسول منفرد دبیر اجرایی جشنواره عمار ضمن یادداشتی نوشت؛

یکی دیگر از برکات و  دستاوردهای انتخابات، بیان برخی مطالب از زبان کسانی بود که قبلا خودشان آن را رد کرده بودند.

 

مثلاً وزارت کشور فقط برای انتخابات ریاست جمهوری، ۱۰۰ میلیون تعرفه چاپ کرد و هیچکس از شائبه تقلب نگفت، در حالی که سال ۸۸ می‌گفتند چاپ ۵۷ میلیون تعرفه، نشانه تقلب است.

 

تاج زاده، یکی از سران مدعی تقلب ۸۸، امسال صراحتا اعلام کرد به‌عنوان کسی که چند دوره در برگزاری انتخابات مسئولیت داشته می‌گوید ساز و کار انتخابات در جمهوری اسلامی طوری بوده و هست که امکان تقلب در آن وجود ندارد.

 

خواهرزاده سید محمد خاتمی اعلام کرد مشارکت بالای صد در صد در برخی نقاط امری طبیعی است، در حالی که یکی از استدلالهای اساسی تقلب در سال فتنه، وجود چند نقطه با مشارکت بالای صد در صد بود.

 

و مهمتر از همه، کسانی که سال‌ها می‌گفتند رأی مردم اثری ندارد نه فقط از نظرشان برگشتند، بلکه بیشتر از طرفداران جمهوری اسلامی، برای آوردن مردم پای صندوق کوشیدند.


3 ديدگاه

 1. جبارزاده گفت:

  جناب منفرد سلام. بعد از خواندن مطلب شما نتیجه گیری منطقی آن چنین بود: الف- در سال ۸۸ باوجود آنکه هیچگونه شاءبه ای وجود نداشت و روند انتخابات طبیعی بود عده ای دم از تقلب میزدند !!! ب- و اما در انتخابات اخیر با وجود چاپ ۱۰۰ میلیون تعرفه و سوال برانگیز بودن این مساله و وجود شک و شبهه واقعی کسی دم نزد و همه با وجود نشانه های تقلب ساکت ماندند!!! حال سوال اینست گروه الف بیخودی سرو صدا نمودند که البته تعدادشان اندک و خس و خاشاکی بیش نبودند که البته بحساب تک تک آنها رسیدگی شد و هنوز هم ازبابت اعتراض بیجا هزینه می پردازند!!! ولی سوال اصلی اینجاست آیا گروه ب که بقول شما تقلب و نشانه هایش را دیدند و ساکت ماندند بیشتر و بیشتر مستحق مجازات نیستند؟؟؟؟ چطور تقلب و تخلف را دیدند و ساکت ماندند؟؟!!! چطور از حق ملت گذشتند؟؟؟!!! یعنی آنها ظلم فاحش و لگدمال نمودن حق ملت را بعینه دیدند و ساکت ماندند؟؟؟!!! آقای منفرد اگر احمدی نژاد شما گروه الف را خس و خاشاک نامید چه نامی را به گروه ب نسبت میدهد؟؟؟!!! شما سید هستید و اولاد پیامبر خودتان یکبار دیگر یادداشت خود را بخوانید و یقینا همان نتیجه گیری که من نمودم شما نیز همان نتیجه را خوهید گرفت!!! آقای منفرد شما مردم را چه فرض نموده اید که میخواهید با این حرفها پیروزی قاطع جناح مقابلتان را کمرنگ جلوه داده و طعم شیرین پیروزی را در کام ملت بزرگ و شریف ایران تلخ نمایید!!! آقای منفرد از شما عاجزانه تقاضا میکنم به شعور مردم توهین نکنید!!!!

 2. ا.م.م گفت:

  ا.م : آقای جبارزاده عزیز!
  سلام
  اولا منظور از خس و خاشاک اون ۴۰ میلیونی که در انتخابات شرکت کردند نبودند. بروید صوت و یا متن کامل گوینده آن حرفها را مجددا مرور کنید.
  ثانیا آقای منفرد مجا گفتند که “گروهی تقلب و نشانه هایش را دیدند و ساکت ماندند” ؟؟؟
  ثالثا اصلا بحث کمرنگ کردن پیروزی حسن روحانی مطرح نیست
  موضوع اینست که یک عده که با اخلاف ۱۱ میلیونی در سال ۸۸ شکست خوردند بجای ارائه مستندات در همان روز انتخابات شروع به جرزنی کردند و بعد هم با دشمنان خارجی همنوا شدند و کل انتخابات را زیر سوال بردند
  اما به برکت این انتخابات همه آن فتنه گران زبان به اعتراف گشوده اند و اعترافهای جالبی کرده اند که آقای منفرد سه نمونه اش را ذکر کرد.
  شما به خودتان نگیرید

 3. میثم گفت:

  سلام
  درست فرمودید واقعا به برکت این انتخابات خیلی از قضایا روشن گردیدومردم همیشه در صحنه مثل همه ادوار گذشته رای قاطعانه خود را اثبات نمودند.
  باتشکر

تست
تست