پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ , 02 April 2020
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۹۳
ساعت انتشار : ۴:۵۴ ق.ظ
چاپ مطلب

پیامک های دریافتی ۳

محتوای این مطلب شامل سومین بخش از پیامک های دریافتی سایت از طریق سامانه پیام رسان و بخش ارتباط با ما می باشد.  

محتوای این مطلب شامل سومین بخش از پیامک های دریافتی سایت از طریق سامانه پیام رسان و بخش ارتباط با ما می باشد.

پیامک موبایل

 

به گزارش ماسال نیوز، محتوای این مطلب، شامل سومین بخش از پیاک های دریافتی سایت از طریق سامانه پیام رسان سایت و بخش ارتباط با ما می باشد که البته در حد امکان ماسال نیوز تلاش کرده است موارد ذکر شده مرتبط با سایت را در عملکرد خود در نظر بگیرد و دیگر مطالب را به گوش مسئولان برساند:

 

ابراهیم مسافری ۷۶….۰۹۱۲۱۰: جناب آقای دکتر نجفی، استاندار خستگی ناپذیر گیلان آباد و سرفراز: باسلا م ضمن عرض ارادت امید وارم روزی به خوبی تالش پروژه های گازرسانی مناطق محروم شهرستان صو معه سرا بویژه گوراب زرمیخ مخصوصا روستای ولد / پشت مخ با حضور جنابعالی و نماینده پرتلاش و فرماندار عزیزمان به بهره برداری برسد / حضرتعالی یقین داشته باش مشکلات گازرسانی شهرستان صومعه سرا با اندکی اعتبار و با همت بالای جهادی به بهره برداری خواهد رسید، وجمعی از مردمان انقلابی روستاییان محروم از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.
ایام عزت مستدام /ارادتمند ابراهیم مسافری 


 

ابراهیم مسافری ۷۶…۰۹۱۲۱۰ : جناب آقای دکتر نجفی استاندار محترم استان گیلان، امروزه درخصوص توسعه و پیشرفت گیلان باید نگاه مدیران سیاسی و اجرایی در راستای اهداف دولت باشد لذا برای پیشرفت و توسعه تنها فضایی آرام و سالم کافی نیست بلکه برای رسیدن به قله، همیاری و همکاری مجمع نمایندگان استان، ما را به اهداف نزدیکتر خواهد کرد /ارادتمند ابراهیم مسافری 


 

۹۳….۰۹۱۱۹۸۲: ما بکسانی که اهل کار فرهنگی اند دائم میگوییم, ببعضی تکرار میکنیم, ببعضی التماس میکنیم, بعضی را اینجا جمع میکنیم و ببعضی پیغام میدهیم که آقا! کار فرهنگی بکنید. جواب کار فرهنگی باطل کار فرهنگی حق است. رهبرانقلاب, سال۷۶, کتاب دغدغه های فرهنگی

 

۳۶….۰۹۳۶۳۰۷: چرا بخش پیامك و اوقات شرعی رو از سایت برداشتین- تقریبا هروز بخاطر تایم دقیق اذان به سایت شما سرمیزدم و بعضا مطالبی میخوندم.

مدیر سایت: این بخش فعال شد.

 

۳۶….۰۹۳۶۳۰۷: سلام، كسی به فكر افراد جامانده از یارانه نیست؟ پس كی ویرایش درسایت فعال میشه- واقعا نیازمند یارانه هستند كه میخوان فرد جامونده رواضافه كنن

 

بخش ارتباط با مای سایت:

معین ضیا: با سلام به ماسال نیوز، به عنوان یکی از خواننده گان وبسایت شما و از طرف شرکت خدمات نظافتی آب و جارو رضوانشهر به عنوان تنها شرکت خدمات نظافتی در سطح شهرستان از مطالب خوب و به روز شما تشکر می کنم .

 

محمد: با سلام از شما میخواهم از شهروردان ماسال بخواهید از http://www.5040.ir/masal خرید کنند و تا اخر خرداد ماه ۷ میلیون تومان مادام العمر !!! برنده شوند…. اطلاعات بیشتر در http://www.5040.ir/masal شمه دست درد مکره …سلامت ببه http://www.5040.ir/masal 

 

ایرانی: سلام. این یک انتقاد کوچک هست به مسئولین عزیز .درسه را مرکیه حداکثر مسافرین اشتباهی می روند به روستای مرکیه یک تابلوی بزنید نزارید شهرمان مورد تمسخر مسافران باشد.تا کی می خواهید شعار دهید این مشکلات کوچک را حل کنید بعدا بروید به سراغ پروژه های میلیاردی.

 

دوست داران طبیعت: 

بسم الله الرحمن الرحیم

اَلحَمدُ اللهِ رَبِ العالَمین والصَّلاةُ و السَّلامُ عَلی خَیرِ خَلقِهِ مُحمّدٍ و آلهِ الطّاهرین و لَعنةُ اللهِ عَلی اَعدائِهم اَجمَعین اِلی یَومِ الدّین.

مدیریت محترم سایت ماسال نیوز سلام علیکم با عرض ادب و احترام محضر حضرتعالی که وظیفه خطیر اطلاع رسانی را بر عهده دارید باید به استحضار برسانم مسأله ای که مدتی است ذهن بنده را به خود مشغول نموده و باعث گردیده که دست به قلم شوم بخشی از جنگل های روستای مرکیه است که در حال نابود شدن می باشد که توضیحی کامل در این باره در ذیل ارائه شده است: روستای مرکیه از توابع بخش مرکزی شهرستان ماسال دارای جنگل های انبوه پوشیده از درختان گوناگونی است که زیبایی وافری را به این روستا بخشیده است که بخشی از این جنگل ها در قسمت مرکیه بالا به نام های « مَرکِه کوه» ، « آسوندارَ پِشت» ، « شَتَ نواَ » و « سیا بیلی » هر ساله از اوایل دی ماه تا اواسط فروردین ماه مورد استفاده دامدارانی قرار می گیرد که از این منطقه به عنوان منطقه قشلاقی دام های (گوسفندان) خود در فصل سرما استفاده می نمایند و بدین واسطه هر یک قسمتی از مناطق یاد شده را محصور نموده و از آن استفاده می نمایند. حال نکته دردآور این موضوع اینجاست که مشاهده شده است چوپانان اقدام به قطع کردن درختچه های در حال رشد به خصوص درختچه های از نوع اَنبه وحشی ( اَرباء محلی) می نمایند و استدلالشان از این کار این است که این درختچه ها وقتی بزرگ شوند سایه ایجاد شده از آنها مانع رشد علف می شود. از طرفی مشاهده شده برای محصور کردن منطقه تصرفی خود نیز اقدام به قطع درختان حاشیه پرچین می نمایند تا این درختان در مجاورت پرچین نقش بر زمین شوند و مانع از ورود حیوانات به محدوده تصرفی آنها گردد که مشاهده این موارد دردآور است. امید است که همه دوستداران واقعی طبیعت همت نمایند و کمکی در راستای جلوگیری از نابودی طبیعت همیشه مظلوم ماسال که شهرمان با این طبیعتش شناخته شده است انجام دهند.

ان شاء الله با تشکر از بومیان منطقه

 

 

 

به شماره ۶۶۰۰۰۱۳۲۵۷ پيامك بزنيد و مسئولين را در جريان مشكلات محله، روستا و شهر خود قرار دهيد

 

 


تست
تست