جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ , 25 May 2018
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱:۱۵ ق.ظ
چاپ مطلب
شهروندان در گفتگو با ماسال نیوز مطرح کردند:

خطرآفرینی سگ‌های ولگرد در معابر شهر شاندرمن

جولان سگ های ولگرد در شاندرمن و حمله ور شدن به عابران و اهالی مشکلی است که لزوم توجه جدی شهرداری و تعامل اداره محیط زیست با آنان را می طلبد.

به گزارش ماسال نیوز؛ جولان گله ای سگ های ولگرد این روزها در مقابل چشمان شهروندان شاندرمنی موجب ترس، دلهره و نا امنی آنان شده است.

تعداد این حیوانات در برخی مواقع به بیش از ده قلاده می‌رسد که در ساعات مختلف شبانه روز در سطح شهر دیده می شوند. این حیوانات حتی در برخورد با وسایل نقلیه عبوری به آنان حمله ور می شوند.

 

یک بانوی شاندرمنی در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز با انتقاد شدید از بی توجهی مسئولین گفت: من صبح ها به محل کارم در مرکزیت شاندرمن می روم . معمولا در آن ساعات از روز جلوی درب محل کارم سگ خوابیده یا حتی داخل حیاط هم تعدادی حضور دارند و ایجاد رعب و وجشت می کنند.

وی افزود: حتی در مواردی این سگ ها به سمتم آمده اند. یک بار شمردم ۱۵ قلاده سگ بود!  مواقعی شده که نیم ساعت منتظر مانده ام تا این سگ ها محل را ترک کنند و من بتوانم وارد محل کارم شوم.
گفته می شود شهرداری شاندرمن به عنوان مسئول رسیدگی به این معضل شهری، به واسطه مسایل زیست محیطی محدودیت دارد. لازم است شهرداری و محیط زیست با تشکیل جلسه ای مشترک، نسبت به حل مشکل و جمع آوری این حیوانات اقدام کنند.

 

انتهای پیام /


تست
تست