جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ , 25 May 2018
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۳۰ ق.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال خبرداد

تاييد صحت انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان ماسال

محمود قاسم نژاد با قدردانی از حضور حماسی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت اظهار داشت: مرم همیشه در صحنه با حضور حماسی خود در انتخابات بار دیگر وفاداری خود را به نظام اسلامی ایران ثابت کردند.

به گزارش ماسال نیوز؛ محمود قاسم نژاد با قدردانی از حضور حماسی مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت اظهار داشت: مرم همیشه در صحنه با حضور حماسی خود در انتخابات بار دیگر وفاداری خود را به نظام اسلامی ایران ثابت کردند.

وی با اشاره به حضور كم نظير مردم شهرستان ماسال در انتخابات، افزود: در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شاهد مشاركت ۱۰۰درصدي مردم هميشه در صحنه ي شهرستان ماسال بوديم که با حضور پرصلابت خود برگ زرین دیگری در كارنامه ي پرافتخار اين شهرستان ثبت نمودند.

فرماندار ماسال همچنين از تایید صحت انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان ماسال خبرداد و گفت: پس از بررسي شكايت هاي واصله از سوي كانديداهاي شوراي اسلامي از سوي هیئت‌های اجرایی و نظارت انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و شوراهاي اسلامي در دو بخش مركزي و شاندرمن، صحت انتخابات شورای اسلامی در شهرهاي ماسال و شاندرمن و كليه ي  روستاهاي بخش هاي شاندرمن و مركزي مورد تاييد قرار گرفت.

قاسم نژاد ادامه داد: از مجموع ۳۲ هزار و ۸۲۱ رای صحیح ثبت شده در شهر ماسال، به ترتیب مصطفی نظری با سه هزار و ۵۸۰ رای، حاجب نجفی با سه هزار و ۱۰۵ رای، سامره یعقوبی با دو هزار و ۹۸۹ رای، مهدی جمالی فرد با دو هزار و ۷۴۲رای و مجید زارع با دو هزار و ۴۵۹ رای به عنوان پنج عضو اصلی شورای شهر ماسال انتخاب شدند.
وی افزود: حافظ شیرازی با دو هزار و ۲۴۳ رای، سید شهروز رضوی با دو هزار و ۱۷۳ رای و نبی اله فرجی با دو هزار و ۱۲۸ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر ماسال انتخاب شدند.
همچنين در بخش شاندرمن نیز مرتضی شهبازی با یک هزار و ۶۵۴ رای، حجت الله باباپور با یک هزار و ۵۴۳ رای، سید سجاد ایرانی با یک هزار و ۵۳۹ رای، قهرمان شعبانپور با یک هزار و۴۳۶ رای و فخرالدین شیرین نیا با یک هزار و ۳۸۱ رای به عنوان اعضای اصلی و فرهاد کوهساری با یک هزار و ۳۷۲ رای، بهمن محمدی با یک هزار و ۲۴۴ رای و سید محمدباقر شفیعی با یک هزار و ۲۳۳ رای به عنوان اعضای علی البدل با رای مستقیم مردم انتخاب شدند.


تست
تست