دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ , 28 May 2018
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۴۲ ب.ظ
چاپ مطلب
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ماسال:

حملات تهران نمونه ای کوچک از جنایات دهه ۶۰ بود

عارف باستانی نوشت: این حملات یک نمونه کوچک و به اصطلاح کاریکاتوری بود از حملات دهه 60، حال اگر عاملان این هجوم محاکمه شوند،20سال دیگر باید به خاطر قدرت تطهیرشوند؟!

به گزارش ماسال نیوز؛ عارف باستانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ماسال در پی حملات تروریستی در تهران ضمن یادداشتی نوشت:

درروزها و لحظاتی که برخی سرگرم حذف نمودن فرهنگ ایثارو شهادت از کتب درسی هستند و برخی هم به دنبال ایجاد و ابقای فرهنگ غربی در کشوراند و سعی دارند تا جای شهید و جلاد را عوض کنند، دوباره این رادمردان حافظ حریم ولایت بودند که جان خود را در طبق اخلاص نهادند ودر حملات تروریستی مجلس و حرم امام (ره) شجاعانه فریاد انقلابی گری وایثار را همچون حسین فهمیده سر دادند.

همان هایی که درروزهای انتخابات تندرو نامیده می شدند و به هر بهانه ای از مدافعان حرم گرفته تا شهرک های موشکی و حتی شعارروی موشک ها بدان ها حمله می کردند، اما به خیالشان این مخلصین له الدین با این حرف ها شانه خالی می کنند.

جوانان انقلابی این مرزو بوم روزی برای ادای وظیفه و دفاع از حریم رسول الله در سوریه و روزی هم برای حفظ جان هموطنان خود در تهران، لباس رزم به تن کرده تا کسانی را که درروز این حملات سعی در تثبیت هرچه بیشتر تفکر لیبرالی خود داشتند را نجات دهند. همان تفکری که امام راحل و رهبر عزیزمان به شدت آنرا نهی کرده اند؛ زیرا که این تفکر همچون کرمی را می ماند در تنه درخت تنومند اسلام.

چرا طرفداران سازش نیامدند تا در جایی که سندشان به تصویب رسید دوباره حرف از سازش بزنند؟
امروز حضور همان نیروهای انقلابی و تندرو بود که جانتان را نجات بخشید.
این حملات پیامی هم داشت، آنهم این که جوانان عزیز بدانند این حملات یک نمونه کوچک و به اصطلاح کاریکاتوری بود از حملات دهه ۶۰، حال اگر عاملان این هجوم محاکمه شوند،۲۰سال دیگر باید به خاطر قدرت تطهیرشوند؟!

اینجاست که به رمز سخن اماممان پی می بریم: وقتی عده ای درمورد دهه۶۰ قضاوت می کنند، جای شهید و جلاد عوض نشود.(۹۶/۳/۱۴).
امروز دوباره به هزینه چالش و سازش پی بردیم.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان

انتهای پیام /


تست
تست