یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ , 27 May 2018
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۷:۳۸ ق.ظ
چاپ مطلب

عکس/ نرود میخ آهنین در سنگ!

آن قدر از این معضل در شاندرمن گفتیم و آنقدر مسئولین شهری و شهرستانی به خودشان نگرفتند که اکنون بحق باید گفت نرود میخ آهنین در سنگ!

به گزارش ماسال نیوز؛ زباله های شاندرمن علی رغم ادعاهای مسئولین همچنان در زندگی شهروندان شاندرمنی خصوصا اهالی خیابان ولیعصر اخلال ایجاد کرده است.

دمای زیاد هوا در تابستان و انباشت چند روزه زباله در محل موقت انباشت زباله که در مرکزیت شهر واقع است، چنان بوی نامطبوعی ایجاد کرده که برای اهالی غیرقابل تحمل است.

موضوع زباله ها بارها از سوی مردم به این پایگاه خبری منعکس شده و ماسال نیوز هم بارها در این خصوص مطالبی را منتشر کرده است.

به نظر می رسد مسئولین فعلی اهمیتی برای این موضوع قائل نیستند و باید منتظر ماند و دید شورای شهر جدید و شهردار منتخب آنان، بر اساس وعده هایی که در انتخابات مطرح کردند، در اسرع وقت فکری به حال اهالی این منطقه خواهند کرد با نه.

سکوت معنادار اداره حفاظت از محیط زیست و سایرد نهادهای ناظر بر شهرداری در قبال این موضوع هم جای تامل دارد.

خوب است مسئولین شهرستان حوالی ظهر چند دقیقه در این منطقه حاضر شده و به این سوال پاسخ دهند که آیا این شرایط از واضح ترین موارد نقض حقوق شهروندی نیست؟

این تصویر مربوط به عصر ۱۹ خرداد ۹۶ است.

انتهای پیام /


يک ديدگاه

  1. ماسالی گفت:

    آقای فرماندار پلی آقای بخشدار پلی آقای شهردار پلی آقایاه تدبیر و امیدها پلی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به کی باید مراجعه کرد نمیدانیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تست
تست