جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ , 25 May 2018
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۲:۳۴ ب.ظ
چاپ مطلب
رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی بخش شاندرمن:

آرای ۳ روستای شاندرمن در مجموع بازشماری شد / بازشماری تغییری در نتایج ایجاد نکرد/ شاهد کمترین تخلف در این دوره از انتخابات بودیم

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی بخش شاندرمن گفت: با تلاش مضاعف اعضای هیات نظارت بر انتخابات شاهد کمترین تخلفات در این دوره از انتخابات بودیم.

کیومرث خوشخوی رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی بخش شاندرمن در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز با اشاره به برگزاری باشکوه پنجمین دوره انتخابات شوراها گفت: با تلاش مضاعف اعضای هیات نظارت بر انتخابات شاهد کمترین تخلفات در این دوره از انتخابات بودیم.

وی افزود: پس از اعلام نتایج، از ۶ روستای بخش شاندرمن افرادی شکایات خود را تحویل هیات نظارت دادند. برخی از شکایات که در خصوص عدم سکونت نامزدها در محل مربوطه بود به دلیل اعلام صریح نظر قانون گذار در این مورد، نیاز به بررسی نبود.

خوشخوی خاطر نشان کرد: تنها در روستای خرفه کوره در خصوص نحوه شمارش آرا اعتراض وجود داشت که این مورد هم پس از بازگشایی و بازشماری صندوق، هیچ تغییری در نتایج نهایی انتخابات ایجاد نکرد.

رئیس هیات نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی بخش شاندرمن ادامه داد: در مرحله بعدی در روستای پاشکم و چماچار نیز اعتراضاتی در خصوص نحوه شمارش و رای گیری از افراد غیربومی با ذکر نفرات مطرح شد که پس از دستور رئیس هیات نظارت شهرستان بررسی میدانی موضوع و بازگشایی صندوق ها در دستور کار قرار گرفت.

خوشخوی افزود: با خارج کردن رای افراد غیربومی و شمارش مجدد صندوق، باز هم نتایج انتخابات تغییری نکرد که نشان از سلامت انتخابات دارد.
وی در پایان گفت: اعضای این هیات تمام تلاششان را در راستای عمل به تعهدات و عدم تضییع حقوق نامزدها و مردم انجام دادند. از همه مردم شاندرمن که با شرکت حداکثری در انتخابات باعث تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران و از همه کاندیداها که با شرکت خود باعث پر شور شدن انتخابات شدند تشکر میکنم. همچنین از همه اعضای اجرایی و نظارت و بازرسین که تعامل خوبی با هم داشتند سپاسگذارم.
انتهای پیام /


    همچنین بخوانید :

تست
تست