جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ , 25 May 2018
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۲:۴۴ ب.ظ
چاپ مطلب
مسئول راهداری و حمل و نقل جاده ای ماسال خبر داد؛

تسطیح بیش از ۱۲ کیلومتر از راه های روستایی ماسال

مسئول راهداری و حمل و نقل جاده ای ماسال از تسطیح و رگلاژ بیش از 12 کیلومتر از راه های روستایی روستاهای خروم، شالماکوه، طبق سر،میرمحله، خانقاهبر از توابع بخش مرکزی و روستای شالکه از بخش شاندرمن خبر داد.

به گزارش ماسال نیوز؛ سید نورالدین فاطمی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اهم فعالیت های انجام گرفته در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ماسال،اظهار کرد:عملیات راهداری شامل علف تراشی در محورهای شهرستان، ایمن سازی نقاط حادثه خیز با نصب گاردریل به طول ۶۰ متر در محور ماسال – شلما، لکه گیری آسفالت به مقدار تقریبی ۱۳ تن در محور ماسال – گیلوان، شاندرمن به ضیابر و شاندرمن به طالب دره،مرمت،بازسازی و شستشوی علایم و تابلوهای راهنمایی و جمع آوری لاشه می شود.

مسئول اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ماسال از تسطیح و رگلاژ بیش از ۱۲ کیلومتر از راه های روستایی روستاهای خروم،شالماکوه،طبق سر،میرمحله،خانقاهبر از توابع بخش مرکزی و روستای شالکه از بخش شاندرمن خبر داد.

وی با اشاره به اهمیت و حساسیت حفظ و صیانت از حریم قانونی راه ها، عنوان کرد:این اداره با تمام توان این مهم را جزو اساسی ترین وظایف خود می داند.
این مقام مسئول از صدور ۲ فقره اخطار رفع تجاوز حصارکشی در محور ماسال – گیلوان خبر داد و گفت: بیش از ۶۳ بنر و دست نوشته تبلیغاتی از محورهای شهرستان در طول هفته گذشته جمع آوری شد.
انتهای پیام


2 ديدگاه

  1. اهالی کوره جان گفت:

    با سلام خدمت آقای فاطمی خواهشمندیم جاده کوره جان شاندرمن را هم کمی درست کنید اون ۲۰۰ متر مانده را هم سری بزنید به خدا ثواب دارد ۲۰ ساله کاری نشده ۳ تا رییس عوض شدند اما دریغ از پیشرفت جاده و خداوند می بیند

تست
تست