جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ , 25 May 2018
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۱:۳۵ ق.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال در دیدار با منتخبین شورای شهر ماسال؛

مدیری کاربلد به عنوان شهردار انتخاب شود / وضعیت ورودی شهر، پیاده رو ها، فضای سبز و سد لاستیکی از اولویت های شهری است

فرماندار ماسال گفت: باید در انتخاب شهردار سعی شود که مدیر کاربلد و مجربی انتخاب شود که بتواند مشکلات را به خوبی حل نماید.

به گزارش ماسال نیوز؛ محمود قاسم نژاد صبح دیروز در نشست با اعضای منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ماسال ضمن تبریک و آرزوی توفیق برای آنان، اظهار داشت: باید با برنامه ریزی صحیح، کارهایی انجام شود که عموم مردم بتوانند از آن اقدامات بهره مند شوند.

وی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت در بین اعضای شورا به دور از هر گونه  اختلاف و تقسیم بندی سیاسی، خاطرنشان کرد: همه ی ما نباید خود را از مشورت مردم بی نیاز بدانیم و از ظرفیت مشورت مردمی در جهت بهتر انجام شدن کارها، به درستی بهره بگیریم، زیرا افرادی که با مشورت کارها را انجام می دهند نزد مردم از جایگاه بالایی برخوردار خواهند بود.

فرماندار ماسال با اشاره  بر لزوم استفاده از نظرات نخبگان جهت ارتقای سطح شهرداری ماسال در بین سایر شهرهای استان گیلان، افزود: باید در انتخاب شهردار سعی شود که مدیر کاربلد و مجربی انتخاب شود که بتواند مشکلات را به خوبی حل نماید.

قاسم نژاد با بیان اینکه باید اختیارات لازم به شهردار منتخب جهت ارتقای مدیریت شهری داده شود، تصریح کرد: باید به دور از هر گونه چالش و پرداختن به مسائل ریز و کوچک، زمینه ی بهبود امورات و خدمات شهر فراهم آید.

وی با تاکید بر تاثیر انتخاب شهردار قوی در اجرای خدمات و آثار ماندگار در سطح شهر، گفت: بهبود وضعیت ورودی شهر، ارتقای وضعیت پیاده روی شهری و توجه به فضای سبز از اولویت های شهر ماسال است که نیازمند توجه ویژه هستند.

فرماندار ماسال پی گیری اجرای پروژه ی سد لاستیکی را از دیگر اولویت های شهر ماسال عنوان کرد و افزود: در راستای زیباسازی شهر و معرفی فرهنگ مردم شهر از نمادهای فرهنگی و زیبا در سطح معابر و میادین شهری به خوبی استفاده شود.


تست
تست