جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ , 25 May 2018
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۱:۰۴ ب.ظ
چاپ مطلب
نگاه آزاد/ رضا ربیعی؛

پاسخی به ژست های روشنفکرانه در برابر حمله موشکی ایران به تروریست ها

در کنار تحسین و تایید حرکت نظام در قبال تروریست ها از سوی قاطبه مردم و مسئولین، گروه قلیلی در تقابل همیشگی با مردم و نظام با ژستی روشنفکرانه ، اظهار داشتند که این جریان، جریان "مریض"ی است که درمان نیاز دارد و برخورد خشونت آمیز ، چاره و درمان کار نیست!

نگاه آزاد – رضا ربیعی: امروز ، زمانی که همه مردم و مسوولان از اقدام غرور انگیز سپاه پاسداران در نشان دادن ضرب شصت به جریان تکفیری منطقه در پاسخ به اقدام تروریستی آنان در تهران، زبان به تحسین و تایید گشودند، گروه قلیلی در تقابل همیشگی با مردم و نظام و در ژستی روشنفکرانه ، اظهار داشتند که این جریان، جریان “مریض”ی است که درمان نیاز دارد و برخورد خشونت آمیز ، چاره و درمان کار نیست و به وخامت بیشتر می انجامد!

عرض می شود که در مریض بودنشان شک نیست، ولی درمان مرضشان به آخرین “چاره” رسیده است و آن عبارت است از: “جراحی و برداشتن این غده سرطانی از جوامع بشری!” بنا به ضرب المثل معروف : “ءاخر الدواء الکی” یعنی : آخرین درمان، داغ است. (سوزاندن زخم).

بحمدالله همه مردم و همه مسوولان با همه تکثر آرا در موضوعات گوناگون، امروز اما بر درستی حرکت نظام در برخورد موشکی با این غده سرطانی صحه گذاشتند.

وخامت اوضاع این جریان تکفیری به حدی است که حتی قدرتهایی که این جریان را پرورش داده، تجهیز و حمایت کرده و به منطقه گسیل داشته اند تا موی دماغ محور مقاومت و سپر حمایتی برای رژیم صهیونیستی گردد، در ظاهر بر نابودی آنان تاکید می کنند و ائتلاف تشکیل می دهند و طرفه این که ریاست این ائتلاف را به “آل سعود”، پدر معنوی و ظاهری این گروهک می دهند.

فاعتبروا یا اولی الابصار…

 

انتهای پیام /


تست
تست