شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ , 25 May 2019
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۹۶
ساعت انتشار : ۶:۱۶ ق.ظ
چاپ مطلب
آسفالتهایی که نطفه شان با ترک و چاله بسته می شود؛

ترک های عجیب در آسفالت مسکن معلولین ماسال در کمتر از یک ماه / بازدید مسئولین ارشد شهرستان برای چه بود؟ + عکس و فیلم

در حالی که کمتر از یک ماه از آسفالت خیابان دکتر جلالیان مسیر منتهی به مسکن معلولین ماسال می گذرد ترک های عجیبی در آن دیده می شود.

به گزارش ماسال نیوز؛ با گذشت کمتر از یک ماه از آسفالت خیابان دکتر جلالیان منتهی به مسکن معلومین ماسال، ترک های عجیبی در آن دیده می شود.

پیش از این گزارشاتی از سوی خبرنگاران شهرستان به این پایگاه خبری مبنی بر عدم زیر سازی مناسب این مسیر پیش از آسفالت با وجود سرکشی مداوم مسئولین شهرستان رسیده بود اما با تسامح از انتشار آن چشم پوشی شد.

 

اینک با گذشت قریب به یک ماه –تنها یک ماه!- ترک های عجیبی در آسفالت این مسیر دیده می شود. با چنین وضعیتی افزایش چشمگیر میزان ترک ها و بروز چاله در ماه های آتی دور از انتظار نیست.

 

فیلم و تصاویر زیر در همان روزهای ابتدایی آسفالت از سوی یکی از خبرنگاران شهرستان تهیه شده است:

 

 

مسئولین شهرستان باید پاسخگو باشند که چگونه پروژه هزینه بری همچون آسفالت با دقت و کیفیتی چنین نازل انجام می شود؟ بازدیدهای متناوب مسئولین ارشد شهرستان در روزهای آسفالت چه خروجی داشته که اکنون باید شاهد چنین وضعیتی در آسفالت مسکن معلولین باشیم؟

 

انتهای پیام /

 


2 ديدگاه

  1. جا مانده از قافله گفت:

    چه کسی باید پاسخگو باشد ؟؟ چه کسی در این مملکت ناظر است ؟ هر کس حرف بزند میشود مخالف دولت ؟؟؟ بش بابا ویل آکر ؟ هرچه کردشونه بدا بکرن ؟؟ تدبیروامید یعنی همین إإإ اصلاحات یعنی همین هرچه شد شد ؟؟؟ وقتیکه دهیاری که هیچ کاری برای روستای خودش نکرده حتی یک لامپ هم روشن نکرده در دولت تدبیرو امید میشود دهیار نمونه دیگر بخوان از این حدیث م م م م

  2. ذ گفت:

    آسفالت اصلی نیستش …من رفتم دیدم آسفالت ب عرض ۴٫۹۰ متر هستش این بعد ۴٫۹۰ متر یک اضافه آسفالتی بود برای تمیزی جلوی بلوک ریخته شده .
    چرا بجای تشویق پروژه میایید چنین مطالبی در سایت میگذارید ..

تست
تست