پنج شنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۸ , 21 March 2019
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۲۴ ق.ظ
چاپ مطلب
رئیس شبکه دامپزشکی ماسال:

کلاس های آشنایی با تب کریمه کنگو در ماسال برگزار شد

رئیس شبکه دامپزشکی ماسال گفت: مجموعه کلاس های آموزشی مبارزه با بیماری های تب کریمه کنگو و بیماری های مشترک بین انسان و دام در شهرستان ماسال با حضور قریب به 320 نفر برگزار شد.

شهرام مهدیزادگان رئیس شبکه دامپزشکی ماسال در گفتگو با ماسال نیوز گفت: مجموعه کلاس های آموزشی مبارزه با بیماری های تب کریمه کنگو و بیماری های مشترک بین انسان و دام در شهرستان ماسال برگزار شد.

مهدیزادگان با اشاره به لزوم آموزش در حوزه پیشگیری از شیوع بیماری های مشترک بین انسان و دام اظهار داشت: سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ماسال، ایستگاه جمع آوری شیر ماسال، ایستگاه جمع آوری شیر شاندرمن و محل سالن شبکه دامپزشکی شهرستان ماسال از جمله مکان هایی هستند که در ان کلاس های آموزشی برگزار شده است.

وی افزود: در این جلسات آموزشی روشهای انتقال و راههای پیشگیری از این بیماریها توسط آقای دکتر زکیانی به اطلاع شرکت کنندگان رسید.

رئیس شبکه دامپزشکی ماسال خاطر نشان کرد: در مجموع قریب به ۳۲۰ نفر از اقشار مختلف مردم شهرستان شامل فروشندگان فرآورده های خام دامی، دامداران، کارکنان و تسهیل گران مدیریت جهاد کشاورزی و واکسیناتورهای بخش خصوصی و دولتی شبکه دامپزشکی در این کلاس ها شرکت کردند.

مهدیزادگان با تقدیر از شهرداری های شهرستان به واسطه همکاری در  نصب بنرهای مختلف آموزشی در رابطه با بیماری هاری و عدم خرید گوشت فاقد مهر دامپزشکی گفت:  در پایان هر کدام از جلسات آموزشی برگزار شده پمفلت های آموزشی در اختیار مردم محترم شهرستان قرار گرفت.

انتهای پیام /


تست
تست