چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ , 16 January 2019
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۹۶
ساعت انتشار : ۱:۴۸ ق.ظ
چاپ مطلب
شب گذشته؛

ضیافت تقدیر از فعالان ستاد دکتر روحانی در ماسال برگزار شد + تصاویر

ضیافت تقدیر از فعالین ستاد دکتر حسن روحانی شب گذشته با حضور غلامعلی جعفرزاده و محمدصادق حسنی در تالار پاتریس ماسال برگزار شد.

به گزارش ماسال نیوز؛ ضیافت تقدیر از فعالین ستاد دکتر حسن روحانی شب گذشته در تالار پاتریس ماسال برگزار شد.

در این مراسم غلامعلی جعفرزاده و محمدصادق حسنی نمایندگان رشت در مجلس شورای اسلامی، سید احمد حسینی رئیس ستاد استانی روحانی، محمود قاسم نژاد فرماندار ماسال و جمعی از مسئولین و فعالین سیاسی شهرستان جضور داشتند.

انتهای پیام /


5 ديدگاه

 1. شاندرمنی گفت:

  خدا قوت برادران عزیز منتظر اصلاحات واقعی هستیم دیگر نباید دنبال شعار باشیم فرصت دارد از دست میرود دیگر نمیشود که همه چیز را به گردن دولت سابق انداخت چهار ما از سال گذشته یک ریال پول به حساب دهیاران ریخته نشده است ما بحران آب شرب روستائی داریم و الی آخر …………..نمیشود با شعار مردم را سرگرم کرد ..

 2. خیرخوا گفت:

  آقای جعفرزاده مدعی همه چیز در استان گیلان لطفا” شب گردی نکن إإ تنها بیمارستان رسالت ماسال به دلیل بی پولی دارد تعطیل میشود بجای اینکه در اینجور محافل سخنرانی بکنی در فکر بودجه بیمارستانهای استان گیلان باش إإإإ

 3. رشتی گفت:

  باز کمال لشکری در جمع شما نبود ولی در استان همه کاره استان است

 4. ماسال گفت:

  کمال بزارتوهمون استان مشغول بشه

 5. علی م گفت:

  با عرض سلام و احترام ، برای اقای جعفرزاده من متاسفم که در جلسات علنی به افرادی که با افتخار در ایران خدمت کرده اند و از دانشگاه با افتخار مدرک گرفتند توهین می کند اقای جعفرزاده این اقای که ۱۶ میلیون رای آورد مدرک تحصیلی اش با کسب سهمیه از دانشگاه دریافت نشده و یا از دانشگاههای خارج خریداری نشده است با تشکر

تست
تست