سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ , 17 July 2018
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۳:۰۰ ب.ظ
چاپ مطلب

پیام تبریک فرماندار ماسال به مناسبت روز خبرنگار

محمود قاسم نژاد فرماندار ماسال با ارسال پیامی، هفدهم مرداد روز گرامیداشت خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری ماسال،  محمود قاسم نژاد فرماندار ماسال با ارسال پیامی، هفدهم مرداد روز گرامیداشت خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“ن . والقلم و ما یسطرون ”
هفدهم مردادماه ، یادآور حماسه آفرینیهای شهید محمود صارمی است که تا آخرین لحظه در سنگر دفاع از عزت و شرف خبرنگاری شجاعانه ایستادگی کرد و با نثار خون خود حق جویی ، حق گویی را به تصویر کشید تا حقیقت در تاریخ زنده بماند . به همین مناسبت روز خبرنگار فرصتی گرانقدر جهت پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی،‌ از عرصه ی دانایی و اطلاع رسانی محافظت می کنند. طلایه داران راستین خدمت به نظام خبررسانی در  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره سعی بر آن داشته‌اند که با تلاش وافر، جهان را با هاله‌ای از قداست در هم آمیزند، تا آنچه را که عرضه می‌دارند ارزش خدایی به خود گیرد. خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند، خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویشند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران ، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی ، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام جمهوری اسلامی قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشا ، که همواره در  راستای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش مجاهدت می نمایید سلامتی، توفیق و تداوم فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواستارم.


يک ديدگاه

  1. شاندرمنی گفت:

    خیلی در ماسال زحمت میکشی پیام میدهی در مناسبتهای مختلف ؟ خدا به شما قوت دهد انشاءالله ذخیره آخرتت باشد مثل اینکه در ماسال هیچ کاری وجود ندارد جز پیاک دادن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آقای قاسمی نژاد حداقل یک تکانی بخور ؟؟؟/

تست
تست