یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ , 17 December 2017
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۸:۰۶ ق.ظ
چاپ مطلب

طلاتور ارائه دهنده تورهای برتر گردشگری

نویسنده : رپورتاژ

با توجه به اهمیت روز افزون صنعت گردشگری ارزش اطلاعات مرتبط با این صنعت در حال افزایش است.

با توجه به اهمیت روز افزون صنعت گردشگری ارزش اطلاعات مرتبط با این صنعت در حال افزایش است. سایت طلاتور به عنوان یکی از فعالین در صنعت گردشگری تلاش نموده است تا اطلاعات لازم را در مورد جاذبه های گردشگری ایران وجهان برای علاقمندان فراهم آورد. در همین راستا سعی شده است تا دانستنی ها راجع به جاذبه های گردشگری به صورت جامع برای استفاده همگان مهیا گردد.

از طرف دیگر سایت طلاتور تلاش نموده است تا کمکی به عناصر دیگر فعال در صنعت گردشگری نموده باشد. در این سایت فعالین در این حوزه میتوانند شرح خدمات ارائه شده توسط خود را به راحتی و به صورت مستقیم در اختیار مشتریان نهایی خود قرار دهند. این امر کمک خواهد نمود تا مشتریان نیز با آگاهی از اطلاعات لازم خرید های گردشگری خود را به صورت آنلاین انجام دهند. از این طریق آژانس های مسافرتی میتوانند تورهای گردشگری مورد نظر خود را در دسترس مشتریان نهایی قرار دهند تا آنان با اطلاعات کامل اقدام به خرید تور مورد نظر خود نمایند.

آژانس ها میتوانند تورهای مد نظر خود را با تخفیف در سایت آپلود نمایند که این امر کمکی موثر هم به خریداران و هم به آژانس های مسافرتی در جهت جذب مشتری خواهد نمود.

امیدواریم تا اطلاعات این وبگاه با همکاری گردشگران از یک سوی و آژانس های مسافرتی از سوی دیگر کامل تر و مفید تر از پیش ارائه شود.

با ما در ارتباط باشید:

http://talatour.ir

https://telegram.me/joinchat/BBi2eT49d6hyzGCp1qcwNA