دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , 16 July 2018
تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۸:۳۳ ق.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال:

جمع‌آوری کالای قاچاق تنها راه مبارزه با قاچاق نیست / فرهنگ‌سازی نقش بسزاتری دارد

فرماندارماسال با تاکید بر استفاده از راهکارها و ایده های نو در زمینه مبارزه با قاچاق کالا اظهار داشت: آموزش و فرهنگ سازی نقش اساسی در کاهش استفاده از کالاهای قاچاق دارد.

به گزارش ماسال نیوز؛ محمود قاسم نژاد صبح دیروز درجلسه ستاد مبارزه با کالای قاچاق شهرستان ماسال، با بیان اینکه نباید به جمع آوری کالاهای  قاچاق به عنوان تنها راه مبارزه با قاچاق نگریسته شود،افزود: آموزش و فرهنگ سازی در زمینه عدم استفاده مردم  از کالاهای قاچاق نقش به سزاتری درجامعه خواهد داشت و همگی ما مسئول این هستیم این فرهنگ را در جامعه ترویج نماییم.

قاسم نژاد با تاکید برلزوم استفاده از ایده های نو در برخورد با قاچاق کالا خاطر نشان کرد : بنده برای نظرات جدید در این امراهمیت زیادی قائل هستم و هرنوع نظر جدید را با فراخ بال خواهم پذیرفت.

وی با ابراز نگرانی در خصوص استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی در کشورمان در مقایسه با سایر کشورها، تاکیدکرد: این امر نشان دهنده عدم آگاهی صحیح مردم  در زمینه استفاده از لوازم آرایشی است و همه ما وظیفه داریم با اطلاع رسانی صحیح در خصوص مضرات سوء استفاده از لوازم آرایشی، از بروز آسیبهای  جدی به جامعه جلوگیری نماییم.

فرماندار ماسال همچنین با تاکید بر پیگیری جدی مصوبات شورای مبارزه با کالای قاچاق از سوی دستگاهای ذیربط،تصریح کرد: ادارات مربوطه باید به طور منظم گزارش اقدامات خود در زمینه مبارزه با کالای قاچاق را به فرمانداری اعلام نمایند.


تست
تست