سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ , 17 July 2018
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۲:۱۵ ق.ظ
چاپ مطلب
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ماسال:

اختتامیه طرح «نشاط معنوی» در بقعه آقا سیدابراهیم قران برگزار می‌شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ماسال گفت: طرح نشاط معنوی در بقعه سید ابراهیم قران شاندرمن با حضور مسئولان، مبلغان اعزامی از قم و اهدای لوح تقدیر به کسانی که حائز رتبه شدند، به اتمام خواهد رسید.

به گزارش ماسال نیوز؛ حمید رحیمی، رئیس اوقاف و امور خیریه ماسال در گفت‌وگو با شبستان اظهار داشت: رقیه رضایی، حافظ بیست جزء قرآن کریم در مرحله استانی اعزامی از شهرستان ماسال در چهلمین دوره از مسابقات قرآن کریم در بخش حفظ در مرحله استانی حائز رتبه شد.

وی با بیان اینکه مراسم اختتامیه طرح نشاط معنوی بیست و ششم مرداد ماه برگزار می‌شود، افزود: طرح نشاط معنوی در بقعه سید ابراهیم قران شاندرمن با حضور مسئولان، مبلغان اعزامی از قم و اهدای لوح تقدیر به کسانی که حائز رتبه شدند، به اتمام خواهد رسید.

رئیس اوقاف و امور خیریه ماسال گفت: بهینه سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در تابستان با هدف تقویت بنیه اعتقادی، دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی و سوق دادن نسل جوان به فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه از اهداف برگزاری ظرح نشاط معنوی است.

رحیمی تصریح کرد: اجرای طرح مهارت‌های زندگی، سبک زندگی اسلامی، تربیتی، اخلاقی و برگزاری کلاس‌های قرآنی، هنری و مهارتی برای بانوان و دختران از جمله برنامه‌های طرح نشاط معنوی بود.

وی خاطرنشان کرد: بعد از اختتامیه طرح نشاط معنوی به پیشواز ماه محرم و اجرای طرح بصیرت عاشورایی در سطح شهرستان ماسال خواهیم رفت.


تست
تست