دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , 16 July 2018
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۹۶
ساعت انتشار : ۱۲:۰۶ ق.ظ
چاپ مطلب
استاندار گیلان در بازدید از سد لاستیکی ماسال؛

کم‌کاری آب منطقه ای گیلان در ساخت سد لاستیکی ماسال مشهود است / برای مناسب‌سازی معابر ماسال اقدام شود + تصاویر

استاندار گیلان گفت: مدیرعامل آب منطقه ای گیلان باید پاسخگوی مردم ماسال باشد و کم کاری مدیریت آب منطقه ای در کندی اجرای پروژه مذکور مشهود است.

به گزارش ماسال نیوز؛ دکتر نجفی عصر امروز در بازدید از سد لاستیکی ماسال گفت: پس از یک سال از آغاز اجرای این طرح نباید شاهد پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی آن باشیم .

استاندار گیلان با اظهار نارضایتی از روند ساخت سد لاستیکی ماسال خاطرنشان کرد: به مردم قول داده شد که این طرح در سال ۹۶  به بهره برداری برسد و باید در ۶ ماه آینده ضمن جبران عقب ماندگی ها افتتاح شود.

دکتر نجفی خاطرنشان کرد: مدیرعامل آب منطقه ای گیلان باید پاسخگوی مردم ماسال باشد و کم کاری مدیریت آب منطقه ای در کندی اجرای پروژه مذکور مشهود است.

عملیات اجرائی ساخت سد لاستیکی ماسال بر روی رودخانه ی خالکائی تیرماه سال گذشته آغاز شد.

این سد با قدرت تنظیم ۱۷ میلیون مترمکعب آب در سال برای آبیاری یک‌هزار و ۷۵۰ هکتار از اراضی شالیزاری ماسال در نظر گرفته شده است.

استاندار گیلان همچنین در سفر به ماسال در بازدید از پروژه های عمران شهری با اشاره به اینکه مسیر اصلی گردشگری ماسال به دلیل حفاری پروژه های آب و فاضلاب شهری از نظر آسفالت نامناسب است از فرمانداری و شهرداری ماسال خواست به منظور رفاه حال شهروندان و گردشگران نسبت به تکمیل آسفالت و مناسب سازی معابر اقدام لازم را با سرعت انجام دهند


2 ديدگاه

  1. ماسالی گفت:

    آیا این مدیرکل تنبهه میشود یا تشویق ؟؟؟ آیا فرماندار این سی درصد پیشرفت سد لاستیکی را میدانست یا نه ؟؟؟؟ اگر این عقب ماندگی را میدانست چرا قبلا” به استانداری اعلام نکرده است ؟؟؟ منتظر بمانیم برای اقدام استاندار ؟؟؟؟/

  2. شاندرمني گفت:

    آقاي استاندار كاش اشاره اي به كم كاري اداره راه و فرماندار و بخشدار محترم شاندرمن در مورد راههاي ييلاقات شاندرمن مي كرديد حتي راه امام زاده شفيع را به شهرگاه وصل نمي كنند آيا شما مي دانيد كه راه ييلاقات شاندمن كلا خاكي است

تست
تست