پنج شنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۸ , 21 March 2019
تاریخ انتشار : ۰۴ مهر ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۲۹ ب.ظ
چاپ مطلب
استاندار جدید گیلان:

از امروز گوش شنوا برای دغدغه‌های مردم گیلان خواهم داشت / از جوانان برای سکان‌داری مدیریت استان استفاده می‌کنم

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه از جوانان گیلانی برای سکان‌داری مدیریتی استفاده خواهد شد، گفت: در این راستا فردا بخشنامه‌ای با همین مضمون ابلاغ و پیگیری می‌شود و یقیناً بر اجرای درست آن نظارت خواهم کرد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از  ۸دی، مصطفی سالاری عصر امروز در آئین تودیع و معارفه استاندار گیلان در استانداری با بیان اینکه از امروز من یک شهروند گیلانی هستم اظهار داشت: از فردا من و خانواده‌ام در گیلان زندگی می‌کنیم و روزهای تلخ و شیرین ما با یکدیگر تقسیم خواهد شد.

وی با بیان اینکه در ساحل بوشهر آسوده زندگی نکرده‌ام و در ساحل خزر نیز آسوده نمی‌نشینم، افزود: در مسیر غیر صحیح و غیر صلاح مردم گام نخواهم برداشت و در مقابل همه‌ی مفاسد خواهم ایستاد.

استاندار گیلان با بیان اینکه گیلان قدمگاه ۸ هزار شهید عزیز است، گفت: از امروز گوش شنوا برای دغدغه‌های مردم گیلان خواهم داشت و هم پای همکارانم در استان و شهرستان‌ها به دیدار مردم رهسپار خواهم شد.

سالاری با تاکید بر اینکه برای کار آمده‌ام و اشک‌های مردم بوشهر مرا بر این امر مصمم‌تر کرده است خاطرنشان کرد: برای حفظ منزلت مردم، اسلام و انقلاب و ارزش‌های آن تمام تلاش خود را بکارخواهم گرفت و به رأی بالای هفتاددرصدی مردم گیلان به رئیس‌جمهور ارزش قائلم.

وی با بیان اینکه باید دغدغه اصلی مدیران گیلان خدمت بی‌منت به مردم گیلان باشد، خاطرنشان کرد: هر کدام از مدیرانی که نمی‌تواند خدمت به مردم را در دستور کار خود قرار دهد یقیناً از دایره مدیرت عقب می‌ماند.

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه از جوانان گیلانی برای سکان‌داری مدیریتی استفاده خواهد شد، گفت: در این راستا فردا بخشنامه‌ای با همین مضمون ابلاغ و پیگیری می‌شود و یقیناً بر اجرای درست آن نظارت خواهم کرد.

سالاری بابیان اینکه دست یاری به‌سوی احزاب، گروه‌های سیاسی و اصحاب رسانه دراز می‌کنم، گفت: هیچ مصلحتی بالاتر از خدمت به مردم نمی‌دانم و تمام نیروی و توان خود را برای اعتلای گیلان عزیز به کارخواهم گرفت.

وی با تاکید بر اینکه با مشورت علما و در رأس آن‌ها آیت‌الله قربانی، مجمع نمایندگان و نخبگان گیلان را به درجه و جایگاه اصلی خودخواهیم رساند، افزود: در راستای سند راهبردی گیلان و توسعه پایدار از جوانان استفاده خواهیم نمود و استان گیلان را با مدیریت یکپارچه و واحد خود راهبری خواهیم کرد.

استاندار گیلان بابیان اینکه در این راستا نیازمند مشاوره مردم و نخبگان جامعه هستیم گفت: از بزرگان گیلانی در ارکان مختلف نظام مخصوصاً نوبخت برای کمک به مردم گیلان بهره خواهیم گرفت و خواستاریم همچون ۴ سال گذشته یاری گر مردم گیلان باشد.


تست
تست