چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ , 16 January 2019
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۹۶
ساعت انتشار : ۵:۲۰ ب.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال در ستاد گرامیداشت هفته ناجا:

امنیت امروزمان را مدیون خون شهدا هستیم

فرماندار ماسال با تقدیر از زحمات و مجاهدت های کارکنان خدوم نیروی انتظامی، گفت: امنیت امروزمان را مدیون خون شهداء از جمله شهدای گرانقدر نیروی انتظامی هستیم.

به گزارش ماسال نیوز؛ محمود قاسم ن‍ژاد صبح امروز در جلسه ی ستاد گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با نثار درود به ارواح پاک شهدای گرانقدر نیروی انتظامی گفت: این شهدای گرانقدر با نثار جان خود، امنیت را برایمان به ارمغان آورده اند و در همین زمینه با توجه به کنترل مرزها و اشرار، همواره تهدیدات در کمین آنان است و اخبار جانفشانی های ایثارگرانه ی آنان به ما می رسد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در بسیاری از شئون و برنامه های شهرستان همواره نقش آفرین است، افزود: این عزیزان علی رغم کمبود امکانات، هیچ گاه از اجرای ماموریت ها و وظایف خویش شانه خالی نکرده اند.

فرماندار ماسال با اشاره به برخی از ناهنجاری ها و مسائل مدیریت شهری، اظهار داشت: با وجود برخی از کاستی های قدیمی در زمینه ی مدیریت شهری مانند فقدان پارکینگ و عدم ساماندهی کسبه ها، نیروی انتظامی به وی‍ژه راهنمایی و رانندگی سهم به سزایی در کنترل ترافیک و بهبود امور شهر می تواند ایفا کند.

قاسم نژاد با تاکید بر لزوم همکاری همه ی ادارات  در راستای برگزاری پرشور برنامه های هفته نیروی انتظامی، خاطرنشان کرد: این هفته فرصت خوبی جهت اطلاع رسانی خدمات و عملکرد نیروی انتظامی و آگاه سازی عموم مردم به موارد ایمنی در راستای پیشگیری از وقع جرم می باشد.

فرمانده ی انتظامی شهرستان ماسال نیز در ادامه این جلسه گفت: همزمان با هفته گرامیداشت نیروی انتظامی بیش از ۱۰۰ برنامه ی فرهنگی اجتماعی پیش بینی شده است.

سرهنگ اصلانی ادامه داد: ارائه گزارش عملکرد نیروی انتظامی در نماز جمعه، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و گلباران مزار شهداء از جمله ی برنامه های این هفته است که با همکاری ادارات و نهادهای شهرستان ماسال برگزار خواهد شد.


تست
تست