دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ , 27 May 2019
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۹۶
ساعت انتشار : ۸:۴۲ ق.ظ
چاپ مطلب
صبح دیروز برگزار شد؛

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ماسال به مناسبت هفته‌ی نیروی انتظامی

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی، صبح دیروز در محوطه ی ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ماسال برگزار شد.

به گزارش ماسال نیوز؛ فرماندار شهرستان ماسال در این مراسم با بیان اینکه امنیت از بدو بشر به عنوان یکی از نیازهای اصلی آن شمرده می شود است، افزود: مطابق با حدیث ارزشمند نبوی، امنیت و سلامت به عنوان دو نعمت اساسی که در زمان فقدان آن قدر آن را می دانیم محسوب می شود.

محمود قاسم نژاد با اشاره به اهمیت نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت و مقابله با ناهنجاری ها، گفت: امروزه با پیشرفت تکنولو‍ژی، از ابزارهای پیشرفته در جهت بزهکاری ها استفاده می شود که کار نیروی انتظامی را در مقابله با این ناهنجاری ها را پیچیده تر و سخت تر می کند.

رئیس شورای تامین شهرستان ماسال با تاکید بر اهمیت حفظ امنیت و آرامش در سطح کشور با توجه به نامنی های موجود در سطح جهان به ویژه در کشورهای همسایه،‌اظهار داشت: از دیدگاه مقام معظم رهبری نیز همواره امنیت به عنوان به عنوان اولویت اول کشور محسوب می شود،‌به همین لحاظ جا دارد که از تمامی تلاشگران این عرصه به ویژه نیروهای انتظامی که در مناطق مختلف مرزی، شهری و روستایی با اشرار، بزهکاران و هنجارشکنان در جهت تامین امنیت مقابله می کنند تشکر و قدردانی نماییم.

وی با آرزوی علو درجات برای شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای نیروی انتظامی، گفت: مطمئنا” نیروی انتظامی همواره در جهت اخلاق مداری حرکت می کند و هر جا منکری را مشاهده نماید در مقابل آن ایستادگی خواهد کرد.


تست
تست