شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ , 20 July 2019
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۹۶
ساعت انتشار : ۱:۴۶ ب.ظ
چاپ مطلب
در نشست مشترک با اصحاب رسانه صورت گرفت؛

تقدیر فرمانده انتظامی ماسال از خبرنگاران شهرستان + تصاویر

فرمانده انتظامی ماسال در نشستی مشترک با اصحاب رسانه ضمن بیان عملکرد ناجا در این شهرستان، از جمعی از خبرنگاران ماسالی تقدیر کرد.

به گزارش ماسال نیوز، ظهر امروز نشست فرمانده انتظامی شهرستان ماسال با اصحاب رسانه این شهرستان در دفتر فرماندهی برگزار شد.

سرهنگ وحید اصلانی فرمانده انتظامی ماسال در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا گفت: از زحمات شما خبرنگاران که به بهترین وجه سوگواری های خالصانه مردم شهرستان را مخابره کردید تشکر میکنم.

وی با تبریک هفته ناجا به کلیه پرسنل این نیروی خدمتگذار و مردم اظهار داشت: نیروی انتظامی شهرستان ماسال در سال گذشته توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و در پیشگیری از جرایم پیشرفت های خوبی حاصل شد.

سرهنگ اصلانی با اشاره به کاهش ۶ درصدی تصادفات نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: در زمینه کشف سرقت های به وقوع پیوسته هم عملکرد شهرستان بسیار مطلوب بوده و از ۱۲۷ فقره سرقت تنها ۵ فقره از آن کشف نشده است.

فرمانده انتظامی ماسال با تقدیر از زحمات پرسنل سختگوش ناجا در شهرستان گفت: در زمینه تخلفات صنفی در شهرستان شاهد ۱۱ درصد کاهش بوده ایم که نشان از فرهنگ سازی جدی در این حوزه دارد.

وی با تقدیر از همکاری های اتاق اصناف و فرمانداری ماسال با پلیس گفت: در سال ۹۶، ۱۰۴۸ نفر در زمینه مواد مخدر دستگیر شده اند که این آمار لزوم فرهنگ سازی بیشتر در حوزه پیشگیری از مصرف مواد مخدر را نشان می دهد.

سرهنگ اصلانی ابلاغ بیش از ۲۲ هزار اوراق قضایی توسط پرسنل نیروی انتظامی در ماسال را نشان از همکاری تنگاتنگ این نیرو با قوه قضائیه دانست و تاکید کرد: بحمدالله ماسال از لحاظ انتظامی در شرایط خوبی است و همکاران ما اشرافیت خوبی در امور امنیتی و انتظامی دارند.

وی پاسخ به سوالی در خصوص رفع توقیف موتورسیکلت های متخلف گفت: به مناسبت هفته ناجا تمهیدات ویژه ای برای این عزیزان درنظر گرفته شده است که میتوانند با مراجعه حضوری از آن بهره مند شوند.

 

گفتنی است در پایان این نشست از جمعی از خبرنگاران شهرستان ماسال با اهدای هدایایی تقدیر شد.

انتهای پیام /


يک ديدگاه

  1. سردار آتش به اختیار کوره جان گفت:

    با سلام و احترام از زحمات نیروی انتظامی تقدیر و تشکر می شود
    همچنین از جناب آقای علی ملکی خبرنگار خوب و فعال ماسال نیوز کمال تقدیر و تشکر نموده و از خداوند بزرگ و مهربان برای همگان آرزوی توفیقات روز افزون دارم

تست
تست