دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , 16 July 2018
تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۹۶
ساعت انتشار : ۸:۵۲ ق.ظ
چاپ مطلب
مسئول دفتر نماینده تالش بزرگ در ماسال:

آسفالت ماسال امروز آغاز می‌شود / قرارداد بالغ بر ۱۵ کیلومتر آسفالت شهری در شاندرمن منعقد شد

جلالیان گفت: در همین هفته برای چندمین باز جلسه ای با خضور حاج محمود شکری و دعوت از دو پیمانکار در شهرداری ماسال برگزار کردیم و نماینده محترم از دو پیمانکار خواستند کار را شروع کنند تا قیر رایگان با رایزنی ایشان دریافت شود.

نادر جلالیان مسئول دفتر محمود شکری در شهرستان ماسال در گفتگو با ماسال نیوز با اشاره به جلسات با شهرداری و اعضای شورای شهر جدید در شهرهای ماسال و شاندرمن گفت: از ابتدای آغاز به کار این دوستان، جلسات متعددی با حضور شخص نماینده و همچنین جلسات هماهنگی بدون حضور ایشان برگزار کرده ایم.

وی افزود: در این جلسات نماینده محترم از شوراهای جدید خواستند لیست نیازمندی های مقطعی و دراز مدت خود را به صورت مکتوب به ایشان اعلام کنند تا با رایزنی های استانی و کشوری بتوان بخشی از این مشکلات را مرتفع کرد.

جلالیان آسفالت معابر شهری را از مهم ترین درخواست های شهرداری ها در مقطع کنونی بیان کرد و گفت: در همین هفته باز هم جلسه ای با خضور حاج محمود شکری و دعوت از دو پیمانکار در شهرداری ماسال برگزار کردیم و نماینده محترم از دو پیمانکار خواستند کار را شروع کنند تا بزودی قیر رایگان توسط ایشان جذب شود.

مسئول دفتر نماینده شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در ماسال خاطر نشان کرد: برخی مقدمات صورت گرفته و امیدواریم آسفالت معابر شهری ماسال  ان شا الله امروز آغاز شود.

جلالیان ادامه داد: در روزهای گذشته دو جلسه در شهرداری شاندرمن هم برگزار کردیم که بر اساس آن قرارداد قطعی برای آسفالتی بالغ بر ۱۵ کیلومتر در سطح شهر شاندرمن با پیمانکار منعقد شد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: همانگونه که تعامل و درخواست مسئولین شهرستانی با نماینده آسفالت قابل توجهی برای روستاهای شهرستان جذب کرد، بسیاری از مشکلات شهری دو شهر ماسال و شاندرمن هم در سایه تعامل و پیگیری‌های دو طرفه به سرانجام می رسد.

 

انتهای پیام /


7 ديدگاه

 1. اصغر حميدي گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشيد
  مي خواستم بپرسم چرا اين انقلاب اسفالت در ماسال و شاندرمن شامل حال انتهاي خيابان فرهنگيان شاندرمن نمي شود فقط موقع انتخابات شورا تشريف ميارند و كمي زير سازي كه نه خرابكاري مي كنند دوباره موكول مي شود به چهار سال بعد
  ا
  به نظرم بايد پدر ۷۰ساله مابايد ادامه تحصيل بدهد تا فرهنگي شود.

 2. روستایی گفت:

  سلام.این اسفالتی که الان داره تو شهر انجام میشه باید تو روستای مهدیخانمحله در حال انجام بود اقای جلالیان زحمتکش اینهمه دوندگی و گرفتن قیرو…باید با توزیع مناسب همراه با عدالت باشه شماعدالت رو اجرا نکردی.

 3. روستایی گفت:

  سلام.این اسفالتی که الان داره تو شهر انجام میشه باید تو روستای مهدیخانمحله در حال انجام بود اقای جلالیان زحمتکش اینهمه دوندگی و گرفتن قیرو…باید با توزیع مناسب همراه با عدالت باشه شماعدالت رو اجرا نکردی.

 4. پژمان گفت:

  سلام خواهش میکنم از مسولین ی سری ب جاده کمربندی تبرسرا ب ورمیه بزنن خواهش میکنم پیگیری شود

 5. آصف جبارزاده گفت:

  آقای جناب سرهنگ جلالیان فقط به فکر اجرای نهضت آسفالت در شهر نباشید و ما روستاییان گیله سرا را نیز دریابید آخر ناسلامتی مانیز زمانی شهری بودیم و بدلیل نبود امکانات روستایی شدیم مانند شهر هیروشیما که پس از ویران شدن در بمباران اتمی شد روستای هیروشیما!!!!!! سران ژاپن که تقصیر نداشتند آخر تمام مظاهر شهری توسط هواپیماهای آمریکایی از بین رفته بود!!! بوالله داستان تبدیل به روستا شدن گیله سرا مضحکتر از این است!!!! جلالیان عزیز ما شبه شهری ها را دریاب اگرچه هنوز بوی علف میدهد تنمان…….با همه شهری شدنمان!!!!

 6. حامي ولايت گفت:

  آقاي جلاليان لطفا پيگير ريگلاژ جاده ييلاقات شاندرمن از امام زاده شفيع باشيد جاده ي استه سر بسيار دور كرده است راه ييلاقات را فك نكنم هزينه ريگلاژ زياد شود

تست
تست