شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ , 25 May 2019
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۹۶
ساعت انتشار : ۸:۱۹ ق.ظ
چاپ مطلب
معاون فرماندار ماسال تاکید کرد:

لزوم برگزاری منظم مانور و حفظ آمادگی ادارات در حوزه پدافند غیر عامل

معاون فرماندار ماسال بر لزوم برگزاری مانورهای منظم از سوی ادارات در جهت حفظ آمادگی لازم در خصوص پدافند غیر عامل تاکید کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ قربان خوشحال صبح امروز در جلسه ستاد پدافند غیر عامل شهرستان ماسال، با تاکید بر لزوم برگزاری مانور پدافند غیر عامل در سطح نانوایی های دوگانه سوز شهرستان گفت: با توجه به حساسیت و اهمیت نان به عنوان قوت غالب اقشار جامعه، این موضوع باید جزء برنامه های اصلی ستاد پدافند غیر عامل قرار بگیرد.

وی با اشاره به جنبه های علمی و تخصصی پدافند غیر عامل، اظهار داشت: پدافند غیر عامل در زمینه های مختلف سایبری- نرم افزاری، تولیدی و مصارف عمومی، برق، آب، گاز و نظایر اینها بسیار حائز است و ادارات مربوطه باید مسائل حوزه خود در خصوص پدافند غیر عامل را به دقت پایش نمایند.

معاون فرماندار ماسال برگزاری منظم مانور در جهت آمادگی دستگاه های اجرایی در هنگام بروز بحران، افزود: باید از ظرفیت مدارس در جهت آموزش و فرهنگ سازی در حوزه ی پدافند غیرعامل استفاده شود.

خوشحال با بیان اینکه باید با پیش بینی موارد لازم برای مواقع حساس و بحرانی، همواره آمادگی کامل را در مواقع حساس داشته باشیم، گفت: توجه به نکات حائز اهمیت در زمان بروز حادثه بسیار ضروری است که باید این نکات با مطالعه دقیق مسائل به درستی شناسایی و واکاوی شوند.


يک ديدگاه

  1. […] که قربان خوشحال معاون فرماندار ماسال ۲۹ مهر سال جاری در جلسه ستاد پدافند غیر عامل شهرستان ماسال، گفت: با توجه به حساسیت و اهمیت نان به عنوان قوت غالب […]

تست
تست