چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ , 19 December 2018
تاریخ انتشار : ۰۲ آبان ۹۶
ساعت انتشار : ۱۲:۵۵ ب.ظ
چاپ مطلب
مسئول مرکز اندیشه و راهبردی سپاه ناحیه ماسال:

طرح جامع کشت برنج راتون توسط مجمع عالی بسیج ماسال تهیه شده است / مجمع عالی بسیجیان می تواند بزرگترین اتاق فکر کشور باشد

جانشین سپاه ناحیه ماسال در مجمع عالی بسیجیان شهرستان ماسال گفت: طرح کشت دوم در سطح مزارع شهرستان بعنوان یک الگوی اقتصادی مناسب از جمله طرح هایی است که در جلسه شش ماهه اول سال 96 این مجمع بصورت یک طرح جامع تهیه و و آماده ارائه به استان است.

به گزارش ماسال نیوز؛ سرهنگ جمال رضادوست در مجمع عالی بسیج شهرستان ماسال،  فواید کشت دوم برنج (برنج راتون) را موضوع این نشست معرفی کرد و گفت: در سالهای اخیر با شدت گرفتن تحریم های یکجانبه و غیر انسانی غرب علیه جمهوری اسلامی ایران، واژه جدید « اقتصاد مقاومتی» به ادبیات اقتصاد ایران اضافه شد.

مسئول مرکز اندیشه و راهبردی سپاه ناحیه ماسال با تبین فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: امروز نباید منتظر باشیم مشکلات و معضلات شهرستان را از بالا رصد، تدبیر و حل کنند چرا که این کار یعنی از دست دادن زمان.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه ماسال مرکز اندیشه راهبردی بسیج را زمینه ای مناسب برای شناسایی و حل مشکلات شهرستان توسط متخحصصان بسیجی دانست و تاکید کرد: امروز هریک از ما باید نقش سازنده ای در سرنوشت شهرستان و کشورمان داشته باشیم چرا که ما بسیجیان رسالت محوریم و باید در سرنوشت این مملکت اسلامی با تمام تحریم‌ها و سنگ اندازی‌هایی که که از جانب دشمن تحمیل می‌شود مقابله کنیم.

سرهنگ رضا دوست با بیان اینکه مجمع عالی بسیجیان می تواند بزرگترین اتاق فکر کشور باشد، تصریح کرد: طرح کشت دوم در سطح مزارع شهرستان ماسال و بهره گیری از محصول مرغوب راتون بعنوان یک الگوی اقتصادی مناسب از جمله طرح هایی است که در همه رده های تصمیم گیری بسیجیان مطرح و نهایتا در جلسه شش ماهه اول سال ۹۶ مجمع عالی بسیج شهرستان ماسال با بیان مزایا بصورت یک طرح جامع تهیه و و آماده ارائه به استان است.

وی افزود: همه ملت بزرگ ایران می دانند که اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران هرگونه تهاجم و تعرض از سوی دشمن را خنثی و از بین برده است و به هیچ عنوان دشمن جرات دست اندازی به کشور را ندارد.

مسئول مرکز اندیشه و راهبردی سپاه ناحیه ماسال نهادینه کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی را از ضروریات فعلی کشور برشمرد و گفت: ما اعضای مجمع عالی بسیج شهرستان ماسال از تمامی آحاد مردم، مسئولین فرهنگی و اجرایی می خواهیم در جهت فرهنگ سازی این مهم، که کلید نجات اقتصاد کشور است، جهاد گونه عمل کنند.

به گزارش ماسال نیوز؛ این مراسم در سالن همایش های کانون پرورش فکری کودکان و نوجواوان شهرستان برگزار شد.

گفتنی است محمع عالی بسیج شهرستان ماسال هر ۶ ماه یک بار برگزار می شود.

انتهای پیام /


تست
تست