چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ , 12 December 2018
تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۹۶
ساعت انتشار : ۶:۱۵ ق.ظ
چاپ مطلب
با وجود نتایج خوب در لیگ استان؛

آینده تیم جوانان شهرداری ماسال در سایه‌ای از ابهام / شهرداری ماسال هزینه‌های تیم را پرداخت نمی‌کند

در حالی که تیم فوتبال جوانان شهرداری ماسال برای کسب عنوان قهرمانی لیگ استان تلاش می‌کند، مجموعه مدیریت جدید شهری ماسال تاکنون از پرداخت هزینه های اولیه یک تیم خودداری کرده است.

به گزارش ماسال نیوز؛ ادامه روند فعالیت تیم فوتبال جوانان شهرداری ماسال با تغییر مدیریت مجموعه شهرداری و شورای شهر این شهر با اما و اگرهای زیادی روبرو شده است.
این تیم که اساسا متعلق به شهرداری ماسال است، اکنون به واسطه عدم حمایت مالی مجموعه شهرداری، دچار مشکلات اساسی شده است.
عدم حمایت مالی از این تیم در حالی صورت می گیرد که بازیکنان تیم جوانان هیچگونه حقوقی دریافت نمی گنند و تنها هزینه این تیم مربوط به کادر فنی و هزینه های میزبانی مسابقات است.


برخی منابع آگاه از عدم پرداخت هزینه میزبانی دو مسابقه اخیر این تیم از سوی شهرداری ماسال خبر میدهند.
در آخرین مورد، بازی روز پنج شنبه این تیم در مقابل شهرداری رودسر به علت عدم پرداخت هزینه میزبانی به مسئولین برگزاری در حال کنسل شده بود که با جمع آوری هزینه برگزاری مسابقه از منابعی جز شهرداری، از این اتفاق جلوگیری شد. جوانان شهرداری ماسال با این وجود در این بازی با نتیجه پرگل شش بر صفر از سد رقیب خود گذشت.
نکته جالب توجه آنکه تیم جوانان شهرداری ماسال اکنون در جایگاه سوم لیگ استان قرار داشته و مدعی جدال برای کسب عنوان قهرمانی است.

 

به نظر می رسد مجموعه مدیریتی جدید شهرداری و شورای شهر ماسال هنوز در خصوص ادامه یا عدم ادامه فعالیت بسیاری از برنامه های مجموعه مدیریتی قبل تصمیم مشخصی نگرفته اند و ادامه این روند می تواند خسارات جدی به شهر وارد کند.
فارغ از بررسی های تخصصی درباره تیم فوتبال شهرداری، وقتی این تیم در لیگ حضور دارد، عدم تامین هزینه میزبانی در ماسال، جز بازی با آبرو و وجهه‌ی یک شهر تعبیر دیگری نخواهد داشت.
شهرداری و شورای شهر اگر تیم داری را به هر علتی نمی پسندد باید این موضوع را در جلساتی مشخص به مدیریت باشگاه اعلام و ادامه روند تضییع حقوق بازیکنان، کادر فنی و آبروی شهر ماسال را متوقف کند.

 

انتهای پیام /


تست
تست