چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ , 22 May 2019
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۹۱
ساعت انتشار : ۸:۵۱ ق.ظ
چاپ مطلب

دانشگاه پیام نور ماسال همچنان در سراشیبی تعطیلی/ دانشگاهی با یک کلاس درس

ماسال نیوز: واحد دانشگاهی پیام نور ماسال یکی از دو واحد دانشگاهی در سطح شهرستان ماسال است که امروز با بیش از سیصد دانشجو فعالیت می کند.  

ماسال نیوز: واحد دانشگاهی پیام نور ماسال یکی از دو واحد دانشگاهی در سطح شهرستان ماسال است که امروز با بیش از سیصد دانشجو فعالیت می کند.

ماال نيوز اخبار دانشگاه پيام نور ماسال

 

متأسفانه این واحد دانشگاهی به دلیل مشکلات عمده ای که دارد در معرض ادغام با واحدهای دانشگاهی مجاور می باشد. این در حالی است که  چندی پیش این واحد در حال ادغام در واحدهای مجاور بود که با وساطت نماینده محبوب شهرستان تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی مهلتی یک ماه به مسئولین شهرستان داده شد تا امکانات آموزشی لازم را در اختیار دانشگاه قرار دهند اما با گذشت این مهلت متأسفانه این امکان برای دانشگاه پیام نور ماسال فراهم نشده است.


یکی از دانشجویان در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز گفت: ما هر روز دلهره تعطیلی این دانشگاه را داریم و نگران این موضوع هستیم نکند دانشگاه ما به فومن یا صومعه سرا منتقل شود. حبیبی از دیگر دانشجویان این دانشگاه که خود را نماینده این دانشجویان معرفی می کند در این زمینه به خبرنگار ماسال نیوز گفت: علی رغم پیگیری های متعدد اینجانب متأسفانه همکاری شایسته ای با داشنگاه صورت نمی گیرد.


وی در خصوص اماکن دولتی گفت: با وجود یک ساختمان بلا استفاده در شهرستان (ساختمان سابق جهاد کشاورزی) متأسفانه مسئول جهاد از در اختیار قرار دادن ساختمان به دانشگاه خودداری می کند. وی از مدیر جهاد شهرستان خواست این کار خیر پیش قدم شود و به تبعات  فرهننگی حاصل از جابجایی دانشجویان دانشگاه بیاندیشد.
الف. جیم یکی دیگر از دانشجویان است که در زمینه امکانات دانشگاه گفت: متأسفانه ما در دانشگاه حتی از سرویس بهداشتی بی بهره ایم و یک دانشگاه با ۳۰۰ دانشجو فقط یک کلاس درس دارد و بسیاری از کلاسها در نمازخانه دانشگاه برگزار می شود. وی خطاب به مسئولین شهرستان گفت ما منتظر اقدام شما هستیم.

 

تاریخ انتشار بیست و پنجم مهرماه هزار و سیصد و نود و یک


تست
تست