دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ , 17 December 2018
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۹۶
ساعت انتشار : ۸:۵۳ ق.ظ
چاپ مطلب
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان صومعه سرا:

روکش آسفالت محور اصلی طاهرگوراب به ماسال پایان یافت

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان صومعه سرا گفت: در دو ماه اخیر آسفالت بیش از 10 کیلومتر از راه های روستایی شهرستان صومعه سرا آغاز شده و در حال اجراست.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از موج  مجید علیزاده گفت: روکش آسفالت محور اصلی طاهرگوراب به ماسال در محدوده آسیاب سر به طول ۳ کیلومتر با صرف هزینه ای بالغ بر۶۱۳۵ میلیون ریال به اتمام رسید.

وی در توصیف مشخصات فنی آسفالت صورت گرفته افزود: عرض آسفالت انجام شده در این محور ۲۳ متر و آسفالت اجرایی نیز از نوع آسفالت گرم توپکا می باشد.

علیزاده از روکش آسفالت طاهر گوراب به ضیابر بطول ۶ کیلومتر خبرداد و تصریح کرد: برای اجرای این پروژه ۱۱ میلیارد ریال هزینه شده است.

علیزاده هم چنین از اتمام آسفالت محورروستایی کیشستان خبرداد و گفت: طول این پروژه ۱٫۵ کیلومتر با صرف هزینه ای بالغ بر ۲۷۰۰ میلیون ریال به اتمام رسیده که ۱۷۳ خانوار از آن بهره مند شدند.

علیزاده در ادامه از شروع آسفالت راه روستایی سیاه تن بطول ۳ کیلومتر و تنیان بطول ۶ کیلومتر خبر داد و گفت: راه روستایی تنیان در منطقه کوهستانی واقع است که بدلیل جاذبه های گردشگری وتوریستی ودارا بودن مناطق بکر حایز اهمیت است و برای اجرای پروژه روستایی تنیان ۱۱ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: درحال حاضر بهسازی وتعریض آسفالت محور راه تولم شهر– شیخ محله حدفاصل لیف شاگرد به ماتک در حال انجام است.


تست
تست