چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ , 19 December 2018
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۹۶
ساعت انتشار : ۹:۴۱ ب.ظ
چاپ مطلب

پایان داعش نتیحه مذاکره بود یا جهاد مدافعان حرم؟ / نقدی بر توئیت دکتر ظریف

نویسنده : روح الله رشیدی

دکتر ظریف، توئیت کرده که پایان کابوس داعش در سوریه، حاصل «گفتگو» و «مذاکره» است. پیشنهاد هم کرده که مسائل دیگر را هم باید به همین روش حل کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ امروز پیکرِ مجروحِ شهید  وحید فرهنگی والا، جوانِ ۲۶ سالۀ تبریزی وارد زادگاهش شد.
به اعتبار فرمایشِ جناب ظریف، احتمالاً وحید و رفقایش هم در یکی از همین مذاکرات، با طرف‌های مذاکره کننده حرفشان شده و پایشان پیچ خورده و از پله‌های محل مذاکره افتاده‌اند پایین و…
لابد علی کنعانی و محمودرضا بیضایی و محرم علیپور و وحید نومی و صادق اکبری و اسماعیل کریمی و عباس عبداللهی و… هم دیپلمات‌هایی بودند که رفتند با داعش و اربابانش مذاکره کردند و آنها هم تحتِ فشارِ دیالوگِ اینها، دُمشان را گذاشتند روی کولشان و سوریه و عراق را تحویل دادند!

دیر نباشد روزی که آب‌ها از آسیاب بیفتد و مرتضی عطایی‌ها و حامد جوانی‌ها و مصطفی صدرزاده‌ها و… را مواخذه نمایند که چرا مذاکره را وانهاده بودید و اسلحه برداشته بودید؟!


يک ديدگاه

  1. محمد حسین گفت:

    شاید صفحه شخصی اش هک شده!!!! آخه بعیده از ایشون. حتی بچه مدرسه ای هم این حرفها را بشنود می خندد!!! گفتگو!!! مذاکره!!! . آهان شاید اصلاً آقای ظریف هم مثل آقای روحانی مفهوم “ایستادگی و دفاع” را که امام حسین (ع) به همه یاد داد، اشتباهاً “مذاکره” تصور می کنند!! پس مذاکره = ایستادگی و مقاومت !!!!!!.

تست
تست