چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ , 19 December 2018
تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۹۶
ساعت انتشار : ۱:۵۱ ق.ظ
چاپ مطلب
در جلسه شورای برنامه ریزی استان؛

نماینده تالش بزرگ به نوبخت چه گفت، چند کانال تلگرامی به دروغ چه مخابره کردند؟ + دانلود صوت

برخی کانال های تلگرامی سخنان شکری در جلسه با نوبخت را کاملا متناقض مخابره کردند.

به گزارش ماسال نیوز؛ دیروز جلسه شورای برنامه ریزی استان گیلان با حضور دکتر نوبخت معاون رییس جمهور ، استاندار گیلان و جمعی از نمایندگان استان تشکیل شد.
در این مراسم نمایندگان شهرستان های مختلف مشکلات مردم را به اطلاع معاون اول رئیس جمهور رساندند. از جمله افتخاری نماینده فومن و خسته بند نماینده انزلی نطق های آتشینی در حمایت از حقوق موکلانشان ایراد کردند.

 

شکری نماینده تالش بزرگ نیز در این نشست مشکلات حوزه انتخابیه اش را به صراحت بیان کرد اما آنچه دیروز از این سخنان در چند کانال تلگرامی مخابره شد کاملا متناقض و مخشوش بود.
این کانال های تلگرامی نوشتند: “انتقاد تند نماینده تالش در جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان از دكتر نوبخت ؛ شکری: شما چرا با کارگر شهرداری تالش عکس میگیرید؟!”

همین جمله کافی بود تا مقاله مبسوطی هم از سوی کانالی دیگر در انتقاد از شکری منتشر شود.
انتقاد از نماینده مجلس امری طبیعی و حق همه مردم است اما آنچه دست مایه این نقدها بود همان یک جمله بود؛ “شکری به نوبخت گفته است؛ شما چرا با کارگر شهرداری تالش عکس میگیرید؟!”

 

اما آیا حقیقتا شکری چنین سخنی را در حضور نوبخت گفته بود؟
بررسی فایل صوتی سخنرانی شکری در این مراسم دقیقا عکس خبر منتشر شده توسط این کانال ها را نشان می دهد.

 

نماینده مردم تالش ، رضوانشهر و ماسال در این نشست ضمن انتقادات صریح از عدم تخصیص بودجه به حوزه انتخابیه اش تنها در یک بخش کوتاه به نشست مشترک یکی از پیمانکاران یکی از سواحل – که از قضا از کارگران شهرداری هم هست!- پرداخت.

 

متن دقیق سخنان وی به این شرح است:
“وقتی که یک کارگر می آید به راحتی وقت می‌گیرد و در سایت ها پخش می‌کند که با معاون رئیس جمهور نشست دارد جای بسیار تشکر دارد. واقعا عالی است که معاون رئیس جهور درش باز است برای همه، اما آیا واقعا برای همه کارگران شهرداری باز است؟ همین کارگران شهرداری در شهرستان ما بیش از ۶ ماه است حقوق نگرفته اند. ”
شکری در ادامه به مباحث بودجه ای می پردازد و هیچ سخن دیگری در این خصوص نمی گوید اما به یک باره یک کانال تلگرامی در تالش می نویسد: شکری به نوبخت گفته است: ” شما چرا با کارگر شهرداری تالش عکس میگیرید؟!”

صوت سخنان شکری در این خصوص:

دانلود صوت

 

***

 

به نظر می رسد همانطور که یک رسانه نباید مجیزگوی مسئولین باشد، به همان میزان هم نباید دروغگو باشد.
نقد مسئولی که عملکردش را قابل قبول نمی دانیم نیاز به دروغ ندارد.

 

انتهای پیام /


4 ديدگاه

 1. اسماعيلي گفت:

  وقتي حقوق مديرمسئول يك كانال از طرف دولتيها پرداخت مي شود انتظار نبايد داشته باشيد راست بگويد

 2. فرهاد گفت:

  شکری دیگه بای بای….فقط ۸ سال وقت مردم تالش رو گرفت

 3. حسن گفت:

  سلام
  ای کاش زمان بیشتری از این فایل رو پخش میکردید.

 4. شهروند گفت:

  آقای شکری بیمارستان رضوانشهر افتتاح شد به نفر از طرف شما معرفی شدند؟؟آیا واقعا نیازمند کار بودند یابا رابطه بازی رفتند؟ نیازمندتر ولایقتر از انها کسی نبود؟؟ آقای شکری بس کنید؟! به چند نفراز پابرهنه وبامدارک عالی ونیازمند در ماسال قول کار در بیمارستان رضوانشهر را داده بودید؟؟امیدواریم این درددل به شما برسه ودرخلوت معنوی خود به ان فکرکنید!!!

تست
تست