شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ , 15 December 2018
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۰۰ ب.ظ
چاپ مطلب
در پی وقوع زمین‌لرزه در غرب ایران صورت گرفت

پیام تسلیت بشار اسد به روحانی

رئیس جمهوری سوریه در پیامی جان‌باختن شهروندان غرب ایران در حادثه زمین لرزه را به رئیس جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفت و با مردم ایران ابراز همدردی کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس جمهوری سوریه با ارسال پیامی، جانباختن شهروندان غرب ایران در حادثه زمین لرزه را به رئیس جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفت و با مردم ایران ابراز همدردی کرد.

بشار اسد در این پیام ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های جانباختگان و آسیب‌دیدگان زمین‌لرزه در مناطق شمال غرب ایران، حمایت خود از مردم ایران را اظهار داشت و افزود: اطمینان وافر دارم که ملت ایران می‌تواند این مصیبت را پشت سر بگذارد.

متن پیام تسلیت بشار اسد به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»
جناب دکتر حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران
السلام علیکم و رحمت‌الله و برکاته

با تاسف و اندوه فراوان خبر زمین‌لرزه در منطقه شمال غرب ایران – استان کرمانشاه – را که به جان باختن بیش از ۲۰۰ تن و زخمی شدن ۲هزار تن دیگر انجامیده و خسارات بسیاری پدید آورده است، دریافت نمودم.

اینجانب به نام ملت عرب سوریه و به نام شخص خود خالصانه‌ترین مراتب تسلیت را به جنابعالی، ملت دوست ایران و خانواده‌های مصیبت‌دیده عرض می‌نمایم.

از خداوند بزرگ و توانا برای قربانیان این حادثه رحمت واسعه و برای مصدومان آن شفای عاجل و برای خانواده‌های آنان صبر و شکیبایی مسئلت می‌دارم.

اینجانب ضمن ابراز همدردی و حمایت خود از ملت دوست ایران، اطمینان وافر دارم که ملت ایران می‌تواند این مصیبت را پشت سر بگذارد و از خداوند مسئلت دارم جمهوری اسلامی ایران را از گزندهای روزگار مصون بدارد.

برادرتان
رئیس جمهوری عربی سوریه
«بشار اسد»

انتهای پیام/ز

تست
تست