جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ , 16 November 2018
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۹۶
ساعت انتشار : ۱:۱۰ ب.ظ
چاپ مطلب
واکنش هوشنگ امیراحمدی به حواشی زلزله کرمانشاه؛

زلزله ۷ ریشتری آسمانخراش های سانفرانسیسکو را هم تخریب می کند / عده ای نمی خواهند مردم همان مسکن مهر را هم داشته باشند

سو استفاده برخی افراد در داخل و خارج از کشور از موضوع زلزله به حدی بود که هوشنگ امیراحمدی استاد دانشگاه راتگرز ایالت نیوجرسی آمریکا و نیز به آن واکنش نشان داد.

به گزارش ماسال نیوز؛ در روزهای اخیر عده ای در فضای مجازی با انتشار تصاویری از کشور مصر مدعی شده اند آسمانخراش کج شده مربوط به روژه های مسکن مهر در کرمانشاه است!

عده ای دیگر هم با انتشار تصاویر مسکن مه در کرمانشاه مدعی شده اند این ساختمان ها استحکام کافی را نداشته اند در حالی که در زلزله ای با قدرت بیش از ۷ ریشتر اسکلت ساختمان کاملا سالم مانده است. یعنی دقیقا چیزی که از روز نخست از سوی مهندسین عمران برای شرایط زلزله پیش بینی می شود.

همه این انتقادات در حالی است که اساسا تایید فنی ساختمان ها به عهده نظام مهندسی است و در صورت وجود هرمشکلی در استحکام مساکن مهر این مجموعه باید پاسخگوی تاییدیه های صادره باشد.

 

سو استفاده برخی افراددر داخل و خارج از کشور در این چند روزه به حدی بود که دکتر هوشنگ امیراحمدی استاد دانشگاه راتگرز ایالت نیوجرسی آمریکا ورئیس شورای ایران آمریکا نیز به آن واکنش نشان داد.

 

امیر احمدی در کانال شخصی اش نوشت:

زلزله ۷.۳ ریشتری آسمانخراشها در سانفرانسیسکو و توکیو را هم در گذشته تخریب کرده است. حالا چرا این میلیاردرها و ایادی نوکر ماب انها به مسکن مهر گیر داده اند؟ آنها حتما نمیخواهند مردم حد اقل سرپناه را داشته باشند.

 

انتهای پیام /


تست
تست