چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ , 19 December 2018
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۹۶
ساعت انتشار : ۳:۰۷ ب.ظ
چاپ مطلب

مقایسه میزان تخریب مسکن مهر و ساختمان‌های دیگر

به گزارش ماسال نیوز؛ به نقل از خبرگزاری دانشجو از شب گذشته برخی رسانه‌های معلوم‌الحال با انتشار تصاویری مخدوش مدعی ویرانی تمام عیار واحدهای مسکن مهر شهرستان سرپل ذهاب در اثر زلزله اخیر بودند. این ادعا وقتی جالب‌تر شد که جهانگیری معاون اول رئیس جمهور هم آن‌را تأیید و اعلام کرد: «اغلب خرابی‌های صورت‌گرفته متعلق […]

به گزارش ماسال نیوز؛ به نقل از خبرگزاری دانشجو از شب گذشته برخی رسانه‌های معلوم‌الحال با انتشار تصاویری مخدوش مدعی ویرانی تمام عیار واحدهای مسکن مهر شهرستان سرپل ذهاب در اثر زلزله اخیر بودند.
این ادعا وقتی جالب‌تر شد که جهانگیری معاون اول رئیس جمهور هم آن‌را تأیید و اعلام کرد: «اغلب خرابی‌های صورت‌گرفته متعلق به ساختمان‌های مسکن مهر بوده است.»

آنچه در تصاویری که به دست خبرگزاری دانشجو رسیده، قابل اثبات است عدم ریزش یا به اصطلاح Fail شدن ستون‌های ساختمان‌های مسکن مهر است. گفتنی است بر اساس دانش مهندسی عمران طراحی ساختمان‌ها به ترتیبی صورت می‌پذیرد که در هنگام زلزله تخریب کامل اتفاق نیافتد.

عکاس خبرگزاری دانشجو ضمن حضور در منطقه و تصویربرداری از ساختمان‌های آسیب‌دیده به ارزیابی مدعای آقای معاون اول پرداخته است. در ادامه می‌توانید مقایسه میزان تخریب واحدهای مسکن مهر و دیگر منازل مردم را در اثر زلزله بی‌سابقه تماشا کنید. قضاوت به‌عهده مخاطبین ارجمند است:

میزان تخریب واحدهای مسکن مهر


    همچنین بخوانید :

تست
تست