شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۹۶
ساعت انتشار : ۱:۵۰ ب.ظ
چاپ مطلب
سخنگوی شورای شهر ماسال در واکنش به نامه سرگشاده شهردار؛:

دخالت های مورد ادعا به طور مشخص اعلام شود/ شهردار پس از انتخاب توسط شورا، مبسوط الید نیست / مصاحبه توسط شورا منوط به اجازه از شهردار نیست

سامره یعقوبی نوشت: اگر در طی این مدت مواردی دال بر دخالت و ایجاد آشفتگی از سوی شورا مشاهده شده است که مبین زیاده خواهی و خارج از وظیفه نظارتی بوده بطور مشخص اعلام شود.

به گزارش ماسال نیوز؛ سامره یعقوبی سخنگوی شورا شهر ماسال به نامه سرگشاده شهردار این شهر واکنش نشان داد.

شهردار ماسال روز گذشته با انتشار نامه ای سرگشاده از آنچه دخالت غیرقانونی برخی اعضای شورای شهر خوانده بود گلایه و ادامه فعالیت در شهرداری در صورت وجود روند فعلی را دشوار ارزیابی کرده بود.

اینک سامره یعقوبی با انتشار متنی از بی اطلاعی نسبت به گلایه ها و انتشار این نامه سرگشاده گلایه کرد.

یادداشت سامره یعقوبی یه شرح زیر است:

 

” بسم الله الرحمن الرحیم
غلام همت آن نازنینم که کار خیر بی روی و ریا کرد.

در خصوص اطلاعیه صادره از سوی شهردار محترم ماسال و موارد مطروحه در آن، بر خود لازم می بینم به عنوان سخنگوی شورای اسلامی محترم شهر ماسال جهت تنویر افکار عمومی مواردی را مطرح و سوالاتی را از آن مقام محترم عنوان نمایم تا هم موارد مطروحه به طور شفاف و به دور از حدس و گمان بررسی و در پیشگاه خداوند و مردم بزرگوار ماسال و وجدان های آگاه، حق از باطل وسره از ناسره مشخص گردد…

۱- شهردار محترم از مصاحبه کردن و اظهار نظر شخصی و سلیقه ای و نیز دخالت برخی از اعضا در امور اجرایی گله مند می باشند درحالی که مشخص نیست نامبرده از کدام حرف و سخن و مصاحبه اینگونه برآشفته شده و بدون هماهنگی یا حضور در جلسه ای جهت مطرح نمودن گلایه ها وادعاهای خویش و یاتلاش در جهت ایجاد وحدت رویه و رفع نابسامانیهای ادعایی خود پس از دو ماه واندی از تصدی امور شهری، اینگونه مطالبه گرانه همه اعضای شورا را نا آگاه ، مداخله گر و بر هم زننده امنیت اجرایی و باز دارنده اجرای برنامه ها می خوانند.
ایا شهردار محترم مستحضر هستند که پس از انتخاب توسط شورا مبسوط الید نبوده و باید مجری طرحها و برنامه های اعلامی از سوی شورا باشد؟

۲-انجام مصاحبه وگفتگو توسط اعضای شورای شهر و یا هر مقام دیگری نه تنها به اجازه از شهردار منوط نبوده بلکه برای تنویر افکار عمومی امری لازم و ضروری به نظر می رسد، تا هم مجریان امور، افکار عمومی را شاهد اعمال خویش بدانند و هم مردم که ولی نعمتان ما هستند از انچه در شهر می گذرد مطلع شوند.

۳-اگر در طی این مدت مواردی دال بر دخالت و ایجاد اشفتگی در اجرای برنامه های اعلامی از سوی شورا مشاهده شده است که مبیین زیاده خواهی وخارج از وظیفه نظارتی بوده بطور مشخص اعلام تا هرکس از ظن خود حرف و سخنی ارائه ننماید.

۴- اعلام شده است که اعضای محترم شورا ابتدا نظریات خود را با ریاست محترم شورا هماهنگ و پس از آن اظهار نظر نمایند. بدیهی است ریاست محترم شورا از تیررس جناب شهردار در امان بوده و دیگر اعضای محترم و به ویژه مخالفین حضور آن جناب مورد خطاب ودر مظان اتهام قرا می گیرند! لازم است برای پرهیز از این گمانِ نابجا اعلام گردد. بدون هیچ تردیدی پس از انتخاب شهردار محترم با جدیت کامل و با وجود تحمل همه نا ملایمات و کم لطفی ها!! ما با همه بزرگواران و به ویژه شهردار گرامی همکاری نموده ایم و تمام توان خود را در جهت ایجاد بستری امن و پرهیز از حاشیه ها تا این لحظه بکار گرفته ایم.
بنابراین مصرانه و مجدانه شهردار محترم را به صبر و تحمل توصیه نموده و ایشان را به بیان حقایق و واقعییتها به دور از هر گونه جو سازی و غوغاسالاری دعوت می کنیم .
در پایان اعلام می داریم هر گونه تلاش در جهت خدمت رسانی به شهروندان از وظایف اولیه همه اعضای شورا ، شهردار و کارکنان این مجموعه بوده و بی هیچ شک و تردیدی بر میثاق خود با مردم پایبند و استوار می باشیم.
توفیق همه عزیزان را از درگاه ایزد منان آرزومندیم.
همتم بدرقه راه کن ای”طایرقدس”
که دراز است ره مقصد و من “نوسفرم”

 

 

انتهای پیام /


2 ديدگاه

  1. ماسال شهروند گفت:

    ضمن عرض سلام بنظرمیرسد باتوجه به اظهارنظرتندوسریع شهردارمنتخب ماسال وجواب کوبنده وحادسخنگوی شورا اختلاف شدیدی بین انها وشهرداری حادث شده وعملا هرنوع کارکردن درشهرداری بایکوت شده ودوداختلافات بچشم مردم خواهدخورد وچنانچه چاره اندیشی نشود همانطوری که شهردارمحترم گفتند کارکردن سخت شده وامیدوارم مردم ضرر نکنندوباید گفت چگونه اقای کاظمی دردوران تصدی مسوولیت با شورا کنارامدند احسن به ان صبر وشکیبایی اش

  2. ماسال شهروند گفت:

    سلام اقای مهندس کاتوزی
    بنظراینجانب لازم نبود سریع رسانه ای میکردید شما هنوزیک قدم برای ماسال برنداشتید تا بگویید کارشکنی شده دراول راهید صبروحوصله داشته باشید چون اعتقادداریم اان الله مع الصابرین . واینجور موارد رادرداخل بادرایت حل کنید رسانه کاری برای شما نمی کند